Skocz do zawartości

Emakopol vs ColumbusClub


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co ja wiem sa trzy godziny orientation - 9.00, 12.15 oraz 15.30

Na tym ostatnim musza sie zjawic wszsycy, ktorzy leca do Foxa albo do Charles Town (??), czy jakos tak, bo maja wypelniac aplikacje, natomiast wszyscy inni podzieleni sa na dwie pozostale grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej wszystkim ja odnośnie tego orientation w niedziele, niestety nie moge być :) , ale bedzie moja dziewczyna i ma za mnie wszystko wypełnić, czy ktoś kiedys był na takim spotkaniu?, da sie zrobić abyktoś za mnie to wszystko wypełnił i podpisał (oczywiście z upoważnieniem itd..), ?????? dajcie znać to dla mnie b. ważne !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tez jade w tym roku do Primm, pierwszy raz w ogole do USA i mam wielkiego stresa ale jednoczesnie nie moge sie doczekac, jade z Columbusa i to forum pomoglo mi znalezc odpowiedzi na wiekszosc nurtujacych mnie pytan  wielkie dzieki! mam tylko pyt do osob ktore byly - na jaka prace sa realne szanse gdy lece 13 czerwca :?  praca dla dziewczyn i dla chlopakow ewent ale pod koniec czerwca, tylko posze w miare mozliwosci po polsku bo ja jeszcze tych wszystkich nazw zawodow nie qmam  :wink:

13 czerwca lecisz.14 orientation.Czyli 15 bedziesz najwczesniej mogl byc w Primm.Na co jestes nastawiony?Kasa?Wypoczynek?Nie boisz sie ciezko pracowac?Ja Ci powiem,ze w zeszlym roku 13 (wiem, bo przylecial znajomy) byly do wyboru recepcja (front desk ), obsluga maszyn w kasynie (slot attendant), kuchnia, basser (NIE POLECAM NIKOMU :!: :!: ) , sprzatanie pokoi (GRA) i to chyba na tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA bylem juz 3 raz a w tym roku wybieram sie po raz czwarty i niestety skusilem sie na Emakopol i w zyciu chyba nie popelnilem wiekszego bledu. Co roku latalem z innego biura i sprawdzilem juz 3 (Campus, Almatur, STA) moge powiedziec ze zadne nie jest swiete ale tamte wymienione w porownaniu z Emakopolem to poprostu zlote firmy. Zarzutow do Emakopolu jest wiele, zupelny olew klienta po wplaceniu kasy, klamstwa w zywe oczy (a potem sie wypieraja ze cos takiego mowili), niewyobrazalne opoznienia ze wszystkimi procedurami, bilety duuuuuzo powyzje ceny rynkowej, nie mozna wybrac dokad sie leci i kiedy (oni ci to w zasadzie narzucaja, choc nie wiem po co pytaja sie wczesniej gdzie chcesz leciec i kiedy). Nie wybralbym nawet gdyby to byla najtansza oferta na rynku (a jest najdrozsza), no ale niestety wybralem:((( Odradzam wszystkim i zycze upadlosci Emakopolowi z calego serca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...