Skocz do zawartości

WAZNE - zaproszenie


jessie11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co robic. Moja sytuacja jest troche skomplikowana i dlugo by opowiadac ale ogolnie rzecz biorac mam rodzine w stanach i za 3 lata jak skoncze szkole wysla mi zaproszenie zeby tam pojechac. Ale nie chca tego zrobic wczesniej a mnie zalezy na wyjezdzie na wakacje do znajomych do stanow. Cz jesli od kogos - obcej osoby - dostane zaproszenie (ktore podobno sa wazne 10 lat ) to czy moge pozniej dostac zaproszenie od rodziny bez przeszkod? To znaczy zalezy mi zeby teraz rodzina nie wiedzila ze zalatwiam sobie zaproszenie oraz przede wszystkim zeby nie miec problemow w konsulacie gdy bede miala jechac na zaproszeniu juz od rodziny. Czy dla konsula moze to byc podejrzane, czy sprawdzaja to i czy wogole jest mozliwe cos takiego? Z gory bardzo dziekuje za pomoc. Mam nadzieje ze jest to w miare zrozumiale. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie nie jest wazne na 10 lat pomylilo Ci sie z promesa wizowa 10-letnia..jesli taka dostaniesz to rodzina bedzie wiedziec po paszporcie ze o taka sie staralas i kiedy i wszystko wyjdzie po drugie jesli nie dostaniesz wizy teraz to mozesz sie starac na zaproszenie od rodziny .Sprawdzi napewno Konsul czy sie kiedys staralas o wize do USA i czy dostalas wize czy tez nie(to samo musisz napisac we wniosku wizowym)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesli dosteniesz wize tym razem i wrocisz na czas. Bedziesz miala wieksze sznse na dostanie wizy nastepnym razem.

Zaproszenie mozesz zawsze dostac bez przeszkod- chyba ze rodzina bedzie takowe widziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...