Skocz do zawartości

work and travel do Kanady??


adrianger

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Wlasnie!! :!: tez jestem takim czyms zainteresowany ciekawi mnie czy np. wszystko wyglada tak samo jak starania o wyjazd na work&travel :):):D:D:lol: czy jakos inaczej bo wsumie stany sa juz przesiakniete tymi studentami :D:D:D:D:D i ciekawi mnie czy sa jakies firmy w polsce zajmujace sie organizacja tego typu wyjazdow POZDRAWIAM 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackoski jesli myslisz o emigracji do Kanady to ten program jest ok bo masz juz swojego przyszlego pracodawce no i doswiadczenie Kanadyjskie .

Nie chodzi mi o emigracje wlasciwie to o tym nie mysle bo nie mam tam nikogo angielski u mnie na nienajlepszym poziomie i wiem ze mi byloby ciezko na dodatek nie mam zkim tam jechac chcialem tylko jechac do Kanady na work&travel ale jest trudniej niz myslalem (tzn. gorzej) wiecej chca za posredniczenie i tak dalej oglnie jest ciezej nawet ze staraniem o wize wiec myslalem ze na W&T bylo by mi latwiej sie tam dostac a tak normalnie to nawet nie prubuje

dzieki POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...