Skocz do zawartości

Zaswiadczenie z pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzikie wielkie, to wszystko wiem, i wydaje mi się że wiem o nim więcej niż nie jednym moim prawdziwym wujku, tylko boje się żeby mnie czymś nie zagięli.

A co do tych 2 dni czekanie na romowe to wcale tak nie jest, dzwoniłam dziś i mam termin dopiero na 27 lutego, wtedy wybije moja godzina "0", mam nadzieję że jeszcse dzięki wam jakoś się doksztłece , choc i tak już się sporo tui dowiedziałm, powiedzcie mi jeszcze jakie są szanse ze jak mam rozmowe w poniedziałek to w piątek będę mieć paszport, bo bardzo mi zalezy na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno pytanko, bedę was tak pewnie męczyc aż do do końca przyszłego tygodnia ale potem tez chętnie pomge innym , powiedzcie czy jezeli mam zaproszenie , w którym mój "wujek" zobowiązuje sie pokryc koszty przeltu i utrzmania mnie tam , zaswaidczenie o stanie konta jest niezbędne i jak długo czeka się na nie w banku, w moim przypadku "BPH"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy stawalam na rozmowe w sprawie wizy i ani razu nie chcieli mojego zaswiadczenia z banku o stanie konta,choc mialam zaznaczone w formularzu ze sama pokrywam koszty.Chceli tylko zaproszenie i zaswiadczenie z pracy...ale to oczywiscie nie jest regula.Zaswiadczenie z banku mialam dla swietego spokoju a czekalam na jego wystawienie w banku 10 minut i zaplacilam za nie 20 zl.To z Banku Pekao SA,nie wiem jak w innych bankach!Trzymam mocno za Ciebie zacisniete raczki w kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...