Skocz do zawartości

Hawaje


Jarek1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.:)

Mam takie pytanie dotyczące Hawai, chodzi o hotel, jaki najlepiej wybrać oczywiście interesują mnie te tanie, bo i tak bede spedzał tam zaledwie kilka godzin.

Chyba że sa jakieś inne alternatywy dla hoteli , wynajecie jakiegoś prywatnego mieszkania ?

Wziałbym plecak i z grupka przyjacoł wyjechałbym tam na kilka dni. :roll:

Przemyslałem to i zamiast do NY wole jechać na Hawaje.

Co warto zobaczyć, napiszcie wszystko co wiecie na ten temat.

PS. ile może kosztowac bilet z LV lub LA na Hawaje ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czesc.

Cena biletu zalezy od tego kiedy bedziesz chcial tam leciec, W wrzesniu jest to ok 350$ do 440$ z Los Angeles jest troszke taniej.

Sprawdz sobie wszystko na

www.expedia.com

www.priceline.com

www.orbitz.com

Moim zdaniem hotel to najlepsze wyjscie i nie ma co kombinowac, zreszta ceny nie sa strasznie wygorowane, pokoj z dwoma podwojnymi lozkami mozna znalezc juz za 80$ za noc, jezeli bedzie was 3 czy 4 osoby cena naprawde jest niska.

Ja mieszkałam w Castle Islad Colony był tani ale nic mu nie brakowalo.

Na ktorejkolwiek z tych stron zaznacz zakladke hotele, wpisz honolulu, wyskoczy ci ich mnostwo a dalej zaznacz sortuj według ceny i juz wszystko bedziesz wiedział. Oczywiscie cena rowniez zalezy od sezonu.

Zastanow sie jeszcze nad opcja przelot + hotel, czasami tak jest troche taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewna alternatywa do hotelu jest schronisko mlodziezowe tzn hostel :) zazwyczaj mieszka sie w nich w kilka osob, jesli planujecie jechac wieksza grupka jest to calkiem dobre rozwiazanie. warunki nie sa najgorsze a cena niska, ja placilem za tygodniowy pobyt 120$ i mieszkalem 100 m od plazy :) na hawajach raczej nie siedzi sie w hotelu wiec po co przeplacac ;) duzym plusem hostelu jest to ze mieszkaja tam sami mlodzi turysci, co wieczor jest tam jedna wielka impreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack a masz namiar na ten hostel? Tak sie zastanawiam,czy mimo wszystko nie wychodzi taniej kupic zestaw "samolot+hotel"-tak w zeszlym roku np. lecialam z Expedii do Cancun i po przeliczeniu wychodzilo taniej. Jak to wyglada na Hawajach, czy taniej osobno samolot i hostel czy razem samolot i hotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hostels.com/en/availability.php...ostelNumber.389 ja mieszkalem w tym hostelu :) aczkolwiek na tej ulicy sa jeszcze 2 inne i jeden z nich wygladal nieco lepiej, ale niestety nie pamietam nazwy!

chyba byly duze lockery na bagaze :) ja nie korzystalem gdyz mialem tylko jeden plecak. mieszkalem z kumplem i dwoma mlodymi amerykanami, nic nikomu nie zginelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co można zwiedzać na Hawajach, co warto zobaczyć ?  :)

ogranicz honolulu i oahu do minimum (warto obejrzeć jedynie chinatown, japońskie waikiki, pałac królewski, ewentualnie jeszcze pearl harbour) i zainwestuj w loty pomiędzy wyspami. jeśli lubisz dzicz, to leć na kauai (waimea canyon + na pali coast + hanalei), poza tym sporo cichych zatoczek do nurkowania. nieco bardziej cywilizowane jest maui (hana, nurkowanie na molokini i zjazd rowerem z krateru haleakala (z 3000 m w dół). wyspa hawai'i też jest całkiem ok. poczytaj lonely planet, tam będziesz miał więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...