Skocz do zawartości

studia w Kanadzie


greatboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym dowiedzieć się co nieco o studiach w Kanadzie :) Czy są tańsze niż w USA ? Czy trudno jest dostać wizę studencką do Kanady ? Czy są tam jakieś stypendia, dofinansowania, programy itp. dla zagranicznych studentów ? Jak jest z pracą ? Czy jako student mogę ją w miarę legalnie podjąć ? Jakie egzaminy z j.angielskiego trzeba zdawac ? Chciałbym wyjechać do Albety, konkretnie interesuje mnie Calgary :) Może ktoś z Was tam studiował i wie jakie są uczelnie itp. ? Pewnie coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę :D Tymczasem proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za wiele na temat studiowania w kanadzie:) ale mam informator newsweeka "studia za granica" i jest tam wiele cennych informacji. podeslij mi maila w wiadomosci prywatnej a ze skanuje Ci strony z tego informatora dotyczace kanady jesli oczywiscie chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack - wysłałem PW, pięknie dziękuję.

@sly6 - dzięki za linki. Interesują mnie raczej studia 'realne' a nie wirtualne. Czekają mnie one co prawda dopiero za 3 lata ale chcę już zorientować się w sytuacji. W Calgary mam rodzinę, więc i spać mam gdzie i pomoc w różnych sprawach też jest :) Ale interesują mnie głównie kwestie formalne związane z takim wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...