Skocz do zawartości

odmowili mi !!! pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o rade

Bylam po wize i nie dostalam Niepotrzebnie moze pokazywalam konsulowi moje kwity Najpierw sie ucieszylam a potem DHL przywozl paszport bez wizy i tak karteczke ze nie kwalifijuje sie i ze nie przekonalam ale tez jest tam paragraf 212 i posze w nim ze kazdy kto probowal oszukiwac nie moze dostac wizy i traci na zawsze mozeliwsc ubiegania sie

Co ja oszukiwalam? napisalam ze jade do hotelu i tyle

Pozmozcie mi czy moge sie starac taearz na wakacje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staralam sie o turystyczna Wpisalam tylko ze za trzymuje sie w hotelu w Nowym Jorku bo tam chcialam jechac Wszystko bylo ok Malo pytan Czy ktos wie co oni moga sprawdzac Gdzie moga dzwonic Jak moga weryfikowac DS skoro staam sie pierwszy raz a naprawde nikogo z rodziny nie mam O Boze gdyby oni wkoncu ustatlili jakies zasady przyznawania wiz Kiedy nam zniosa wizy skoro samo nie maja zadnych regul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokladnie zaznaczyli Ci w tym papierku o odmowie????

Milasa zaproszenie?Moze osoba ktora wystawila Ci zaproszenie byla weryfikowana???Nie mam pojecia dlaczego tak zrobili,ja jak dostalam odmowe dala mi od razu papier z zaznaczonym paragrafem ze nie przekonalam jej podczas rozmowy ze jade turystycznie i oddala paszport juz podczas rozmowy.

HM....a z tymi regulami przyznawania wiz,masz racje,totalny nielad i samowolka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...