Skocz do zawartości

komorka z USA


KuDzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

opłacać się opłaca jak znajdziesz dobrą oferte czasem te 20-50% można kupić telefon taniej a co do zakresów musisz poczytać by działać w europie teleon musi mieć zakres GSM 900/1800 by działas w usa bodajze musi miec zakres 850/1900 nie ma reguły czy kupisz tam telefon taniej druga sprawa to że większość telefonów tam ma zbudowaną karte sim a takim telefonem nie pobawisz się w europie;) musisz szukać tam telefonów z dopiskiem "unlocked"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w tamtym roku wzialem z polski siemens s55 (3 zakresy - konieczne!). Pierwszeo dnia w nyc, wszedlem do pierwszego sklepu cingular i kpilem zestaw. Zostal skserowany moj paszport (nie ma tak dobrze jak u nas - idziesz do kiosku i masz numer ;) i dostalem nowiutkiego sima. Ceny - 0.25$/minute do kazdej sieci. Tyle ze w nyc bylem kilka dnia a reszte wakacji spedzilem na block island, RI, gdzie jak sie okazalo oplaty wynosza ponad 1$ ze wzgl na roaming... tak ze pametaj, aby kupic sima w stanie, w ktorym bedziesz siedzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku wzialem z polski siemens s55 (3 zakresy - konieczne!). Pierwszeo dnia w nyc, wszedlem do pierwszego sklepu cingular i kpilem zestaw. Zostal skserowany moj paszport (nie ma tak dobrze jak u nas - idziesz do kiosku i masz numer ;) i dostalem nowiutkiego sima. Ceny - 0.25$/minute do kazdej sieci. Tyle ze w nyc bylem kilka dnia a reszte wakacji spedzilem na block island, RI, gdzie jak sie okazalo oplaty wynosza ponad 1$ ze wzgl na roaming... tak ze pametaj, aby kupic sima w stanie, w ktorym bedziesz siedzial :)

Jest tak samo jak w PL ! Nie musialem kopii paszportu dawac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam jeszcze kilka pytanek w kwestii telefonów. Może ktoś będzie mógł mi pomóc.

Czy rozmowy z Polski do Stanów i odwrotnie na komórkę (ewentualnie smsy) są drogie?

Czy mozna z Polski wziąć sam aparat telefoniczny (trzyzakresowy), a w Stanach dokupić bez problemów kartę, czy raczej jest to nieopłacalne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowy z Polski do Stanow i odwrotnie na komórkę sa totalnie nieopłacalne:)

najlepiej kupić kartę międzynarodową (ja raz trafiłam będąc w DC na karte za $10 i mialam do wydzwonienia miedzynarodowo 8 godzin :]

smsy wysylajac do USA sa.. np w Erze 0,69 groszy(czy cos w tym rodzaju),wysylajac z USA -ja mialam Heayh-placilam 1,96 9zreszta na kazdej stronie operatora są cenniki uslug roaming'owych ,warto poczytac:)

karte w Stanach wiem ze mozna kupic,ale ja tego nie robilam,bo nie mialam po co,poneiwaz na moim campie nie mialam zasiegu:) mialam zasieg tylko w duzych miastach i roaming z heyah toalnie mi wystarczyl,jak rowniez karta do rozmow miedzynarodowych:)

wiem ze karte do telefonu mozna kupic,ale..wychodzi to"troche" drogo,poniewaz w USA placisz za kazda wychodzącą wiadomosc i polaczenie..jak rowniez za przychodzącego sms'a i połączenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej oplaca sie przywiesc smartfona :) wiesz one zawsze maja wszytkie zakresy all the word ;) no i robia juz z wbudowanym gps i wi fi bajer straszny-jesli ktos lubi takie rzeczy { ja je kocham } . porownujac ceny roznice sa nawet 1000zl niezle co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy telefon sieci T-Mobile ma mozliwość wlozenia karty SIM i co ciekawsze bezs sciagania simlocka dziala z karrtami sieci ERA ale nie na odwrot... telefony ery nie dzialaja z kartami t mobile...

telefon dwozakresowy kupiony w stanach ma inne dwa zakresy niz w polsce wiec tylko telefon 3 zakresowy cie ratuje. po 3 miesiacach korzystania jednak mozesz zadzwonic do t mobile i poprosic o zdjecie simlocka i podadza ci kod... bezplatnie wiec z tym tez nie ma wiekszych problemow. poza tym maja program lojalnosciowy ze po pewnym czasie dostajesz wicej minut za kazde doladowanie... polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy telefon sieci T-Mobile ma mozliwość wlozenia karty SIM i co ciekawsze bezs sciagania simlocka dziala z karrtami sieci ERA ale nie na odwrot... telefony ery nie dzialaja z kartami t mobile...

telefon dwozakresowy kupiony w stanach ma inne dwa zakresy niz w polsce wiec tylko telefon 3 zakresowy cie ratuje. po 3 miesiacach korzystania jednak mozesz zadzwonic do t mobile i poprosic o zdjecie simlocka i podadza ci kod... bezplatnie wiec z tym tez nie ma wiekszych problemow. poza tym maja program lojalnosciowy ze po pewnym czasie dostajesz wicej minut za kazde doladowanie... polecam...

unlock code daja odrazu, w tmobile i cingular, ale gwarancja staje sie wtedy niewazna. najlepsze sa 4 zakresowe komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...