Skocz do zawartości

komorka z USA


KuDzi

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawi mnie czy oplaca sie przywiezc z usa komorke do polski. czy warto? wiem ze te trzyzakresowe na pewno dzialaja, ale czy dwuzakresowe?  

macie jakies doswiadczenia w tej kwestii ?

ebay baby! :)

ja dorwalem uzywana 6340i za 5$ a 6310i za 20$, do tego zestaw bt za 11$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
w tamtym roku wzialem z polski siemens s55 (3 zakresy - konieczne!). Pierwszeo dnia w nyc, wszedlem do pierwszego sklepu cingular i kpilem zestaw. Zostal skserowany moj paszport (nie ma tak dobrze jak u nas - idziesz do kiosku i masz numer ;) i dostalem nowiutkiego sima. Ceny - 0.25$/minute do kazdej sieci. Tyle ze w nyc bylem kilka dnia a reszte wakacji spedzilem na block island, RI, gdzie jak sie okazalo oplaty wynosza ponad 1$ ze wzgl na roaming... tak ze pametaj, aby kupic sima w stanie, w ktorym bedziesz siedzial :)

i znowu ebay - na przykladzie tmo - w pl sklepie na milwaukee sa startery za 15$ i na koncie jest 15$ (60 min), starter w oficjalnym sklepie tmo to wydatek ponad 40$, natomiast z ebay mozna miec starter ponizej 10$ gdzie na koncie jest 30$ (150 min). poza tym polecam doladowanie za 100$ wowczas dostaje sie 1000 min (powinno wystarczyc na wakacje ;)) a waznosc konta to 365 dni od tego doladowania. dodatkowo smsy przychodzace sa darmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej oplaca sie przywiesc smartfona :) wiesz one zawsze maja wszytkie zakresy all the word ;) no i robia juz z wbudowanym gps i wi fi bajer straszny-jesli ktos lubi takie rzeczy { ja je kocham } . porownujac ceny roznice sa nawet 1000zl niezle co ;)

smartfon mówisz, ja też bym coś takiego chętnie kupił, nie wiesz moze jak tam chodzą MDA 3 na przykład? bo cos takiego chętnie bym sobie sprawił, no w ostateczności może motorola A1000 :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smarthphony sa spoko, dla tych, ktorzy chca miec telefon palmtopa i inne szmery bajery w jednym... osobiscie uwazam ze jesli ktos nie prowadzi biznesu albo rzeczywiscie jest mu potrzebny smartphone to luz.. ale dla rozwydrzonych bachorow ktore gonią za bajerami to nie polecam bo sie nie przyda strata kasy.. lepiej mi ja przeslijcie :):D:D

podaje konto ;):D 111233 323443 43311 66442343 bank pbh wawa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowy z Polski do Stanow i odwrotnie na komórkę sa totalnie nieopłacalne:)

Polecam Skype.

Rozmowy ze skype'a na komorke i na stacjonarne do Stanow 8 gr/min. Ale odwrotnie (tzn. na komorke do Polski ze skype'a wychodzi ponad 90gr/min wiec sie nie oplaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bylam rok temu w stanach i kupilam sobie bardzo fajna nokie 6255i. myslalam, ze i tym roku pojade ale sie nie udalo. wiec mam teraz bezuzyteczny telefon. tu mi sie nie przyda ,ale komus kto wyjezdza na pewno sie spodoba. tu podaje link na aukcje na ktorej wystawiam moja komorke.

http://allegro.pl/item93617660_nokia_6255i...sa_okazja_.html

mam dwie bo moja kolezanka kupila taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowy z Polski do Stanow i odwrotnie na komórkę sa totalnie nieopłacalne:)

Polecam Skype.

Rozmowy ze skype'a na komorke i na stacjonarne do Stanow 8 gr/min. Ale odwrotnie (tzn. na komorke do Polski ze skype'a wychodzi ponad 90gr/min wiec sie nie oplaca)

www.voipstunt.com lub www.internetcalls.com za darmo do Polski na stacjonarne i do USA na komorki i stacjonarne.

Po co Skype ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...