Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w sprawie dokumentów


sienkol

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , z góry przepraszam jeśli nie ten dział , jestem nowy i zamierzam pierwszy raz jechać do USA , konkretnie do L.A. Planuję odbyć podróż w czerwcu ale już chcę załawić wize. Mam już druczek na wizę turystyczną i forografie 5x5cm. Czy jeszcze o czymś zapomniałem?? Kolejna sprawa to kwestia umówienia się na rozmowę w konsulacie, czy mam umówić się telefonicznie i wziąść ze sobą wniosek o wizę? czy może należy to najpierw wysłać do konsulatu i czekać na odpowiedź??

ostatnia sprawa to zapłata 50$ , czy muszę to wpłacić przed rozmową w konsulacie , czy na miejscu jeśli wiza zostanie mi przyznana?? może wydawać się to śmieszne ale słyszałem właśnie o dwóch takich wersjach.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam , do zobaczyska w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sienkol co do potrzebnych dokumentow ,umawianiu sie na rozmowe i oplacie przeczytasz tutaj:

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/niv_...w_gen_info.html

oplata to 100 USD a nie 50 a wplacasz przed rozmowa i to jest bezwrotna oplata obojetnie czy Ci dadza wize czy tez nie ale o tym poczytasz na tej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...