Skocz do zawartości

Czy można wyrobić prawo jazdy w USA bez Polskiego prawka


Rekomendowane odpowiedzi

Tak polskie miedzynarodowe to taka 'tektura', nie mniej jednak przydaje sie. Mnie policja zatrzymala dwa lata temu w Cleveland i i pokazalem takowe i powiedzialem ze to tlumaczenie tego polskiego. Zalezy chyba w sumie os stanu czy musisz czy nie miec miedzynarodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oznacza to ze na j-1 mozna bez problemu wyrobic sobie amer. prawo jazdy? czy ten tekturowy polski badziew miedzynarodowe prawo jazdy jest w ogole uznawane w nevadzie? wiesz ktos cos na ten temat? dzieki za info wszystkoim zorientowanym , prosze o info z pierwszej reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi powiedziec skad pochodzi Twoja informacja o tym ze Amerykanie moga sobie od tak wymienic prawko na nasze?

http://www.szczecin.pl/boi/procedury/boi/boi_xliv.htm

Moja siostra wymienila prawo jazdy amerykanskie na polskie. Ze wzgledu na to, ze prawo jazdy amerykanskie jest jednoczesnie w USA dowodem tozsamosci na wniosek zostalo jej zwrocone, ale adnotacja do ambasady na ten temat zostala wyslana. Dostala prawko bez zadnych testow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...