Skocz do zawartości

male dziecko


beret

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chce pojechac do USA z zona i curka (na chwilke do rodzicow) oni maja zielona karte my niestety nie.Umowilem nas juz na rozmowe z konsulem no i bedziemy jechac ostatnio kolega mi powiedzial ze dziecko do lat 3 nie wnosi oplaty tych 100$ czy to jest prawda .Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata za podanie wizowe wynosi 330,- PLN (równowartość 100 dolarów USA w/g odpowiedniego kursu). Suma ta powinna zostać wpłacona w złotych polskich na konto Ambasady: Ambasada USA 00-540 Warszawa Al. Ujazdowskie 29/31, Citibank Handlowy w Warszawie SA, nr konta: 33 10301508 0000000500350016

nic tu nie pisze, mysle ze musisz zadzwonic na infolinie ambasady i sie dowiedziec 0701 77 44 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba.... nasz trzymiesięczny Dziubek był z nami u konsula :) 330 zł nie omija nikogo....... Dostaliśmy z żoną na 10 lat, synek na 5 ;)

To bardzo dziwne, chyba, że teraz coś się zmieniło?

My stawaliśmy 3 razy, ostatnio dostaliśmy wizę na 10 lat (córka na 5), ale ani poprzednio, ani ostatnio nie stawała z nami córeczka, choć ma już 10 lat. Nie pamiętam dokładnie, ale na stronie ambasady jest napisane, że dzieci do 13-14 roku życia (nie pamiętam dokładnie), nie muszą stawać na rozmowę w konsulacie. Reprezentują dziecko oboje rodzice! Warunkiem jest, że po wize dla dziecka zawsze staje dwoje rodziców.

Nie może pojawić się np. matka z pisemna zgodą ojca (notarialna, czy jakakolwiek inna forma nie wchodzi w grę).

Oczywiście dziecko można zabrać, jesli się chce. Ale ja sądziłam, że to nie jest miła forma spędzania czasu dla dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...