Skocz do zawartości

Emakopol


Rekomendowane odpowiedzi

Uwazajcie na Emakopol!!!!!!!!!Zanim podpiszesz z nimi umowe, zastanow sie kilka razy. Poniewaz zanim sie zdecydujesz na skorzystanie z ich oferty, chlopcy z Emakopolu sa bardzo mili i obiecuja zlote gory, zaraz po podpisaniu umowy maja cie w [beeep]e. Doslownie. Uwazajcie!!!!!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

czesc!!

Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej firmy bo wlasnie dzisiaj odwiedzilem ich placowke i dowiadywalem sie apropos wyjazdu. Czy moze byles/łas na W&T z tym wlasnie biurem? Jezeli tak to moge dowiedziec sie gdzie i jak bylo?? No i oczywizda czy sie oplaca z nimi jechac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam z nimi w zeszlym roku. I bylo wszystko ok. Praca byla, wiza na czas byla (po raz pierwszy od 3 lat na czas!). Wiecej chciec nie trzeba.

Fakt, bylam w USA nie pierwszy raz-wiec wiedzialam co i jak, ale powleklam za soba kiloro "pierwszoroczniakow" i tez byli dosc zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku, zapisałem się na H2B, program od pierwszego kwietnia. Mamy 21 marzec a ja jeszcze nawet nie miałem rozmowy z pracodawcą i nawet nie wiem czy sie zakwalifikuje i jeszcze nie wiem na kiedy ewentualnie moge kupić bilet. Ale co tam w koncu jeszcze 9 dni mają na wszystko. Brak słów, za takie pieniądze wszystko powinno być idealnie. Najdroższe biuro na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam z tym biurem rok temu , nie mam na co sie skarzyc , fakt ambasada byla pozno , ale nie tylko u nich , pozatym jak zaczelam pracowac to zapomnialakam o jakichkolwiek problemach przezd wyjazdem bo bylo swietnie , moi znajomi pojechali na H@B jednio w grudniu inni w styczniu i nie bylo zadnych problemow , ze strony biura , nie wiem ale to chyba nie tylkko polacy umieja chrzanic ludziom plany , wiec moze postarajcie sie dowiedziec co sie dzieje ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczolkamaja21: Nie ważne, co było, ważne co jest. A faktem jest, że mają opóźnienie i to kolejne. Człowiek wiedząc wcześniej, że wyjeżdza układa sobie plany. A tu nadal nic nie wiadomo. Nie wiadomo na kiedy bilet kupić. A jak wiadomo im później tym drożej. Tymbardziej, że wspominali, że mimo opóźnień ze startem program zakończy się zgodnie z harmonogramem. A program nie należy do najtańszych i każdy sobie kalkuluje ile może zarobić. Wpisowe 799PLN i 2100$ wpłacone, a ja nadal nie wiem czy pracodawca mnie przyjmie. A w końcu miało być od 1 kwietnia, czyli za tydzień.

gall_eon: dokładnie do peppermilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...