Skocz do zawartości

Emakopol


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

bez kitu krew mnie zalewa , miało byc ze od 1 kwietnia . Tak jak ktos juz przede mna napisal , czlowiek sobie plany uklada , a tu padaka . tyle hajsu co od nas pobrali to powinno to byc jakos załatwione w terminie , poza tym jak długo ci kolesie z kasyna w usa beda trzymali dla nas te miejsca pracy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa czy to w ogóle możliwe ,że już tyle czekają na termin w ambasadzie! Przecież teraz nie jest jakiś gorący okres-J1 dopiero w maju zaczynają chodzić. A oni nie są nawet w stanie powiedzieć kiedy ta rozmowa w ambasadzie będzie!!! Przy tym panowie z Emakopola są diabelnie niemili, traktują nas jakby charytatywnie urządzali ten wyjazd a my jesteśmy stadem niewdzięczników, którzy tylko zawracają im głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim

w tym roku wybieram sie poraz pierwszy na work&travel.

Moi znajomi jada z biura Emakopol i sa bardzo zadowoleni.

Ja jeszcze nie podpisalam umowy, ale mam zamiar to zrobic lada dzien,

choc jak czytam to forum to, az mnie ciary przechodza i strach

ogarnia czy w ogole sie w to pakowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na work & travel chyba spokojnie można z nimi jechać- jeździłam od nich na w&t i wszystko wporządku było. Tylko załatwianie wyjazdów na H2B nie idzie im najlepiej.

Inna sprawa, że większość panów tam pracujących jest diabelnie niemiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd z Emakopolu to nie dzialalnosc w stylu akcja charytatywna, a placenie duzej kasy za wyjazd. Wiec panowie z Emakopolu moze w koncu sobie uswiadomia, ze nie zyjemy w czasach PRLu i jakiekolwiek zasady dobrego wychowania powinny byc zachowane, a jesli jeszcze tego nie wiedza, to niech to w koncu sobie uswiadomia. I mam szczera nadzieje, ze czytaja to forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się boję,że oni jednak dalej będą tak ciągnęli. Mają chętnych, ludzie się do nich zgłaszają to po co się starać. A każdy jak już ma do końca zapięty wyjazd, nie ważne po jakich przejściach, zapomina co było i jeszcze im dziękuje za zorganizowanie wyjazdu. najlepszy przykład: niejaka "zaba" była autorką tematu na forum "skandal z emakopolem". Też wyjeżdżała na h2B i też nieźle się nadenerwowała bo odstawiali im szopki. Ale gdy wkońcu wszystko było załatwione nastrój się zmienił. Wątek więc się zaczyna SKANDAL Z EMAKOPOLEM a kończy POZDRAWIAM WSZYSTKICH I EMAKOPOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...