Skocz do zawartości

Emakopol


Rekomendowane odpowiedzi

jako pasjonat zakładów wszelkiego rodzaju i uszestnik wyjazdu na h2b z emokopolem proponuje psychozabawe ;)

ja stawiam na dwa do trzech tygodni ( od dzisiaj* ) ze wyjedziemy**

a jak nie to nasylam na nich swoje babcie hehehe

* słowo dzisiaj to 31 marca 2006

**poprzez słowo wyjedziemy rozumiem to ze siedze w samolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

emakopol kreci na kazdym kroku. Umowa napisana tak ze uczestnik w razie rezygnacji traci duzo pieniedzy. Bilety sprzedaja za 1000zl wiecej. Jesli nie bierzesz biletu placisz smieszna oplate rezygnacyjna za bilet.

Firma w umowie nie pisze co sie dzieje kiedy nie wyziaze sie z punkto ktore tam wymienia. Prace owszem sa dobre w 3 kasynahc. Do tych kasyn moze dostac sie z 300osob a wciaskaja na rozmowy z 700 osob.

Ogolnie jak kazda prawie firma oferujaca w&t robia sobie jaja a dodatkowo oferuja jeszcze sliczna umowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja pozdrawiac ich nie bede, a raczej zajme sie dzialalnoscią - antyemakopol. Nie dośc ze frajerzy potracili mi kupe kasy to jeszcze musze czekac na zwrot swoich pieniedzy.

Pseudostudenckie biuro posrednictwa pracy, pobiera prowizje za nie zalatwienie pracy, nie podając konkretnego powodu. I jeszcze te opoznienia. To sie nadaje do "interwencji" albo "uwagi". Polecam kazdemu niezadowolonemu, kto czuje sie oszukany napisac maila uwaga@tvn.pl . Im wiecej maili tym większa szansa ze sprawa legalnych oszustów i złodziei zostanie rozdmuchana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym poczekała. Wolę, żeby się nie zwineli, bo chciałabym jednak na ten WAT w tym roku pojechać.

Pzdr

PS. A jacy oni są wszędzie w necie jest napisane kilkukrotnie (sama o tym pisałam) - wystarczy nazwę wklepać. Trzeba było wybrać inne biuro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie moge uwierzyc ze sa ludzie, ktorzy as zadowoleni z Emakopolu i wracaja do tej firmy kilka razy z rzedu, no coz najwyrazniej nie maja porownania jak powinno wygladac zalatwienie programu WAT. Na Bialorusi tez sa ludzie zadowoleni bo nie wiedza ze gdzies jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po uplywie miesiaca od daty uiszczenia ostatniej wplaty za program, Emakopol przyslal mi meila, w ktorym to napisali: "Uprzejmie informujemy że zastosowany przez Państwa, podczas spłaty rat programu błędny przelicznik USD na PLN lub też inne zaległości

spowodowały powstanie niedopłaty na Państwa koncie, która wraz z odsetkami za nieterminowe wpłaty wynosi 19.9 USD !!!!

Powyższą sumę należy niezwłocznie uregulować!!! "

Czy ktos jeszcze dostal takie zawiadomienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do ich ksiegowej. jesli rzeczywiscie wplacales zgodnie ze srednim kursem $ danego dnia ze strony bre banku to nie masz sie o co martwic - musisz tylko im to udowodnic. aczkolwiek, jesli wylatujesz niebawem, mozesz nie zdazyc - a oni nie wydadza ci paszportu, biletu czy cokolwiek tam twojego maja dopoki tego nie uregulujesz, o to mozesz byc pewnie lol. moze faktycznie cos poknociles z tym kursem - sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

EMAKOPOL-nie wypowidaj tej nazwy przy mnie!!!!!!!!

chcecie szczegolow to wam powiem jak mi zagrozone, za jak bede robisz szum kolo nich to oni sie postaraja zebym "dobrze" zapamietala pobyt w usa. tak to prawda wlasciciel jest szymon panfil czy jaoks tak, ale to tylko brat tego, ktrory kreci interesem, czyli jego brata jakies tam szych w dee. a o co poszlo oczywiscie o bilety, zapisalam sie jeszcze w listopadzie, poinformowali mnie ze kupili mi bilet do nowego yorku jakos na poczatku maja za jakies 2000 z kawalkiem, a jak przyszlo do placenia to wyszlo prawie 4 kafle. pochodzilam po prawnikach i okazalo sie za umowa jaka sporzadzili nie jest taka w porzadku, ale z gory mnie uprzedzono, ze sama nieweile zwojuje, potrezbne sa inne osoby, ktore oszukano tak jak mnie, wiec APEL:JAK KTOS CHETNY DOCHODZIC SWOICH ROSZCZEN TO PROSZE O KONTAKT-dla tych co sie zastanawiaja nad skorzytsniem z uslug tego biura-odradzam, to firma krzak!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...