Skocz do zawartości

najtansze bilety do usa ? prosze o pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

hejka tak ze odrazu na dzien dobry gratuluje wszystkim wczorajszym ludzikom ktorzy dostali wize u konsula w krakowie miedzy innymi JA :)

ale to juz teraz mniej wazne

teraz mam nastepujacy problem jestem zielony co do czym leciec wiem tylko ze mam leciec do NewYork-u na lotnisko Newark (niuark) jakos tak)

planuje wylot za jakies 2 tygodnie ale wiaze sie bardzo z tym aby bilet byl tani jak najbardziej ... i tu prozba o wielka pomoc nie wiem jakimi liniami leciec i ile mnie to bedzie kosztowac prosze o pomoc ja slyszalem jakies opcje lufthanza jakimis finskimi liniami z przesiadkami ze to wszystko jest niby taniej ale i czy bezpieczniej z bagazami taka opcja bo slyszalem ze gina czesto na takich opcjach czy juz dolozyc parer stowek i lotem prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam nastepujacy problem jestem zielony co do czym leciec wiem tylko ze mam leciec do NewYork-u na lotnisko Newark (niuark) jakos tak)

Newark NIE jest w Nowym Jorku, tylko w New Jersey. Niby podobnie i blisko, ale jednak to nie to samo :)

planuje wylot za jakies 2 tygodnie ale wiaze sie bardzo z tym aby bilet byl tani jak najbardziej   ... i tu prozba o wielka pomoc nie wiem jakimi liniami leciec i ile mnie to bedzie kosztowac prosze o pomoc ja slyszalem jakies opcje lufthanza jakimis finskimi liniami z przesiadkami ze to wszystko jest niby taniej ale i czy bezpieczniej z bagazami taka opcja bo slyszalem ze gina czesto na takich opcjach czy juz dolozyc parer stowek i lotem

Ja kupiłam dość tanio na Lufthansę, z przesiadką w Monachium, ale do Chicago. Musisz poszukać w necie albo iść do biura podróży, mają niekiedy promocje których nie ma w necie, ale są pewne obwarowania. Np. ja znalazłam super ofertę w Orbisie, ale trzeba płacić kartą kredytową, której nie posiadam. Bez karty musiałabym zapłacić o wiele więcej.

Ja LOT-u nie znoszę więc odradzam, ale to moja opinia, są osoby które sobie LOT chwalą. Bagaże mogą zginąć zawsze, nie tylko gdy są przesiadki, choć wówczas naturalnie częściej się to wówczas zdarza.

Ja kupowałam tu: http://www.lotnicze-bilety.pl/ rezerwacji dokonałam przez net, zapłaciłam w biurze. Było dość tanio. Tanio miała Alitalia, ale akurat w okresie który mnie interesował nie było zniżek dla dzieci, więc dla mnie wyszło drożej.

Musisz poszukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2200 to nie jest takie przegiecie ale bardzo ale to bardzo odradzam ci przelot naszymi polskimi liniami. Zakladam ze skoro chcesz zostac 6 m-cy to jedziesz do roboty, skoro jedziesz do roboty to na powrot napewno chcialbys sobie sporo rzeczy przywiezc i tutaj z PLL LOT pojawia sie problem bo: lecac LOT-em lecisz bezposrednio wiec na Okeciu celnicy jak sępy czekaja na takich wczasowiczow dokladnie i precyzyjnie trzepia i czepiaja sie ile tylko moga - a lecac kazdymi innymi liniami lecisz z przesiadka w europie wiec na okeciu przylatujesz niby z europy i celnika raczej nie zobaczysz. Na koniec jeszcze jedno - skoro lecisz na 6 m-cy to wykup taki bilet ktorego przebukowanie nie bedzie cie kosztowalo zbyt wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2200 to nie jest takie przegiecie ale bardzo ale to bardzo odradzam ci przelot naszymi polskimi liniami. Zakladam ze skoro chcesz zostac 6 m-cy to jedziesz do roboty, skoro jedziesz do roboty to na powrot napewno chcialbys sobie sporo rzeczy przywiezc i tutaj z PLL LOT pojawia sie problem bo: lecac LOT-em lecisz bezposrednio wiec na Okeciu celnicy jak sępy czekaja na takich wczasowiczow dokladnie i precyzyjnie trzepia i czepiaja sie ile tylko moga - a lecac kazdymi innymi liniami lecisz z przesiadka w europie wiec na okeciu przylatujesz niby z europy i celnika raczej nie zobaczysz. Na koniec jeszcze jedno - skoro lecisz na 6 m-cy to wykup taki bilet ktorego przebukowanie nie bedzie cie kosztowalo zbyt wiele

DOKŁADNIE! Sam wracałem Lufthansą z przesiadką w Monachium do Balic i powiem Ci, że żałuję, iż nie miałem przy sobie 10 laptopów i 100 aparatów fotograficznych. ZERO jakiejkolwiek kontroli, po sprawdzeniu paszportu u celnika siedzącego w okienku, wyszedłem do hali lotniska gdzie czekala na mnie rodzina... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj bylam w biurze lotu i od marca do konca maja maja promocje na loty do newarku. tez tam lece w maju ale ta promocja obejmuje chyba tylko loty z okecia a co do balic to jeszcze nie mieli tego potwierdzonego. slyszalam wiele negatywnych opinii na temat lot-u poczawszy od rozwalania bagazy a konczac na kolosalnych opoznieniach i wlasnie zastanawiam sie nad innymi liniami chociazby dlatego ze chcialabym przywiezc troche rzeczy stamtad np. laptopa ale wolalabym szczerze mowiac leciec bezposrednio do usa bez przesiadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj bylam w biurze lotu i od marca do konca maja maja promocje na loty do newarku. tez tam lece w maju ale ta promocja obejmuje chyba tylko loty z okecia a co do balic to jeszcze nie mieli tego potwierdzonego. slyszalam wiele negatywnych opinii na temat lot-u poczawszy od rozwalania bagazy a konczac na  kolosalnych opoznieniach i wlasnie zastanawiam sie nad innymi liniami chociazby dlatego ze chcialabym przywiezc troche rzeczy stamtad np. laptopa ale wolalabym szczerze mowiac leciec bezposrednio do usa bez przesiadki.

Przesiadka nie jest taka zła. Informuję Cię, bo może nie wiesz tak jak ja nie wiedziałem, że jak masz międzylądowanie to martwisz się tylko tym, żeby wysiąść z jednego samolotu i wsiąść do drugiego. Bagażem się nie martwisz :) Chyba że tak jak mnie przerażają Cię starty i lądowania, a tych jest wtedy co najmniej 2 razy więcej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...