Skocz do zawartości

Petycja do Ambasady o anulowanie kogos wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy jest taka mozliwosc ze ktos dostal wize do USA turystyczna :)... czeka powiedzmy na odlot pochwalil sie kilku osobom ze leci i gdy juz jest na odprawie ma problemy gdyz ktos zadzwonil i powiedzial ze jego kolega jedzie do pracy a nie pozwiedzac i zeby mu anulowali wize . Mianowicie chce sie dowiedziec czy w Ambasadzie tak od razu by uwierzyli w to o czym ta osoba gada ... i czy mozna sie obawiac ze takie cos sie moze zdarzyc , co musi zrobic ta osoba ktora chce nabrudzic w papierach koledze :/... czekam na wszystkie odpowiedzi ... piszcie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to każdemu by mogli anulować wizę ;) Myslę że gdyby ktoś zadzwonił i podał jakieś konkrety (nazwa firmy w której ktoś będzie pracował) to może... ale szczerze mówiąc wątpię.

No w sumie tak przeciez nie mogli by tak kazdemu wierzyc ze ktos zadzwoni a oni juz anulują wize ... no dzieki spoko :)... jesli ktos ma akies info jeszcze to czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak było to każdemu by mogli anulować wizę ;) Myslę że gdyby ktoś zadzwonił i podał jakieś konkrety (nazwa firmy w której ktoś będzie pracował) to może... ale szczerze mówiąc wątpię.

No w sumie tak przeciez nie mogli by tak kazdemu wierzyc ze ktos zadzwoni a oni juz anulują wize ... no dzieki spoko :)... jesli ktos ma akies info jeszcze to czekam ;)

Boisz się czegoś?

Wizy Ci nie anlulują, bo jeszcze jej nie masz. Co najwyżej promesę. Ale nie chce mi się w to wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to polskie, podpier**ic drugiego zeby tylko nie mial lepij niz ja....

pozdrawiam kolege

No wiem ze takie cos by bylo poje... nie tylko ze strony tej osoby ktora chce wkpac kogos ale takze ze strony Ambasady jesli by wierzyli od razu w takie cos ... pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...