Skocz do zawartości

zmiana miasta odlotu


creck

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam takie pytanko, ccusa wykupi mi bilet pl-nowy jork-pl, jest to bilet otwarty, w lufthansie. czy bylaby mozliwosc zmiany miesca wylotu na Ottawe? (byc moze wybralbym sie do kanady na jakis czas, z tymze konczyla by mi sie waznosc wizy j1, i moglyby byc problemy z dostaniem sie z powrotem do usa..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. mam takie pytanko, ccusa wykupi mi bilet pl-nowy jork-pl, jest to bilet otwarty, w lufthansie. czy bylaby mozliwosc zmiany miesca wylotu na Ottawe? (byc moze wybralbym sie do kanady na jakis czas, z tymze konczyla by mi sie waznosc wizy j1, i moglyby byc problemy z dostaniem sie z powrotem do usa..)

może o tym nie wiesz, ale do Kanady też trzeba miec wizę (osobną niz do Stanów). Jeśli jej nie masz, nawet się nie zastanawiaj nad zmianą miasta odlotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w temacie biletów lotniczych....mam takie pytanie, jeśli można :)

Kiedy najlepiej kupować przez Internet bilety po USA? Po otrzymaniu biletu z biura dot. wylotu z Polski i powrotu, czy raczej na oka kupić juz teraz póki są tanie czy też nie? Ja lece do nie dużej miejscowości, wiec tani przewoźnicy odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwsza strone - do docelowego miasta w USA kupowalam jeszcze w PL,ok.2-3 tyg.przed wylotem,ale znalam juz ostateczna date wylotu z PL do USA. Kupowalam za posrednictwem biura podrozy, bo przez internet niestety PL karty kredytowej system nie chcial przyjac :) . A jesli chodzi o powrot to kupowalam dopiero bedac w USA, tez ok.2-3 tyg.przed powrotem do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...