Jump to content

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?

Recommended Posts

• Replies 273
  • Created
  • Last Reply

widze koleszka jak ja tez sie boi wizowania....

co prawda bede meic pismo o przełozeniu obrony pracy mgr na październik ale i tak sie boje...nie wiem czemu...

tez sie z checia dowiem dlaczego odmówiono jesli w ogole komuś odmówili

ja juz po wizycie w warszawie ;) Nie denerwujcie sie!!! bedzie dobrze. trzymam za wszytkich kciuki  :)  pozdrawiam.

Denerwowac to sie nie bede gdy otrzymam paszport z wiza :)

Jjestem przed wizyta w ambasadzie w warszawie

A no troche sie obawiam ;) A Ty Koleżanko byłaś już tak dużo ludzi nie dostało nie orientujesz sie ? a jakie pytania Mialaś??oco pytał konsul ?

my bylismy pierwsza grupa w tym roku na worka i u nas wszyscy dostali, za nami stala jeszcze jedna grupa i chyba tez nie bylo nikogo z odmowa. konsul mi sie pytal co chcialabym robic po studiach, pytal mi sie o nazwe mojej szkoly i zeskanowal mi palce i chyba mu wyskoczylo ze bylam na worku w zeszlym roku, bo powiedzial ze widzi ze juz bylam w stanach i zapyatl mi sie tylko czy jade w to samo miejsce a pozniej zyczyl milej podrozy. jesli moge doradzic, jak bedziecie miec wybor co do konsula to idzcie do azjaty. super czlowiek, jak nie bedzie wybory to glowa do gory i dacie rade! mnie w zeszlym roku niezle maglowali i musialam 2 razy odwiedzac ambasade a w tym roku trwalo to chyba niecala minutke. powodzonka wszystkim :)

no napewno jest stres to najbardziej denerwujący moment całego ubiegania się o wyjazd bo mamy nie wielki wpływ czy dostaniemy wize czy nie:/ ja będę się ubiegać drugi raz więc stersu będzie troche mniej mam nadzieje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...