Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko jedno pytanie, parę osób pisało tutaj coś o indeksie... Czy teoretycznie jest taki obowiązek? Jechałem w zeszłym roku i nie przypominam sobie, żebym brał ze sobą indeks, a co więcej na mojej uczelni indeksy są NIEOBOWIĄZKOWE -> czyli nie masz obowiązku brania wpisu do indeksu, nie masz obowiązku jego podbijania na zakończenie semestru bo wszystko jest w internecie (tzw. wirtualny dziakanat). W praktyce ja nie mam wpisanych tylko kilku ocen (i zaliczenia II semestru (sam semestr oczywiście zaliczyłem). I co mają niby odemnie wymagać? Zresztą rok temu indeksów nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

moze konsul sprawdzic Twoj index...a moze nie...zalezy od jego humoru, podejscia, charakteru... moze nawet zalezec od tego czy mu jest wygodnie w swoich butach.

Jesli Cie jednak sprawdzi a Ty go nie masz, albo gorzej... okaze sie ze masz nie zaliczony semestr to mozesz miec bardzo duze problemy z dostaniem wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok, nie przejmuj sie, tyle osob z naszej uczelni jezdzi na Worka, ze juz pewnie Konsula nie raz uswiadomili, ze u nas sie indeksow nie prowadzi (wiec pewnie sie nie zdziwi jak to uslyszy) :P I jak mu tak powiesz to powinno byc ok. Ja bylam 2 razy, ani razu mi indeksu nie sprawdzali. A jak sie boisz to moze pomoc wyciag ocen z Dziekanatu.

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się tym nie przejmuje, tym bardziej że jak już pisałem rok temu byłem i nie było problemu. Po prostu interesuje mnie jak to powinno być w teorii.

Z drugiej strony to przecież można pokazać legitymację, której nie podbiją Ci bez zaliczenia semestru, więc tym bardziej nie ma problemu 8)

A ciekawe czy na amerykańskich uczelniach istnieje coś takiego jak "książeczkowy" index. Może ktoś coś o tym wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...