Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

odbiegne troche od tematu, a własciwie bede sie go trzymac :D

jade z biura almatur i z tego cos sie orientuje to od nas jak narazie w tym roku wizy NIE otrzymały dwie osoby!!!!!!

Jedna chodziła na studia zaoczne i nie pracowala i konsulowi wydało sie to dziwne :shock:

a druga osoba starała sie wczesniej o wize turystyczną i miała odmowe, wiec konsul nie dał jej tez wizy J1 -- smutne ale prawdziwe :cry: :cry:

aha dodam jeszcze ze ta dziewczyna pochodziła ponoc z jakiesc biednej misciny/wsi (tak powiedziała babka z biura almatur) i to tez wydało sie dziwne dla konsula i tez nie wiem czemu:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już po bólu :)

byliśmy wczoraj i cała nasza grupa dostała wizunie

5 osób na 5 roku i nikogo nie prosili nawet o indeks

miło, szybko i spokojnie

spotkaliśmy jednego gościa który nie dostał ale sam mówił ze ma 33% szans na dostanie

tylko bilet i heja do wuja sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jedno pytanie 30 sekund

wygladalo to troche prymitywniej niz rok temu

wszytsko dzialo sie w krakowie

komus tam nie dali ale nie mam pojecia czemu

aha a przede mna byl gosc ktory totalnie nic po nagieslku powiedziec nie umial jak ten sie go pytal np co bedzie robil w usa?

on odp ze bedzie informatykliem...

ja ten sie go pytal ilu letnie ma studia on mowil ze two

it itd

na koncu mu powiedzial zeby sie nauczyl angieslkiego....i dal mu wize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie pytl tylko na ktorym jestem roku i na jakim stanowisku bede pracowac :o prymitywne odpowiedzi 2,3-wyrazowe i nie ma problemu :) jak ja bylam to wszyscy dostali :) ze mna byla dziewczyna ktora ma brata nielegalnie tam przebywajacego i tez dostala wize :) jest luz. nie ma co sie stresowac i martwic :wink: z tego wszystkiego najgorszy jest zawsze dojazd :wink: mowie wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...