Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

mam rozmowe 22 maja, nie bede miała indeksu-trudno-mam nadzieję,ze tak jak w przypadku "Suchoja" nie poproszą o niego.

A tak jeszcze zapytam, Suchoj nie miałeś indeksu ,co byś zrobił gdyby konsul chciał go zobaczyć? Co się dzieje w przypadku gdy chcą go zaobaczyć? Dają nowy termin? Jejku,zazdroszcze tym co mają już ambasadę za sobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest pusty!!!!! Nie musimy ich zdawać w dziekanacie, bardziej liczą się karty, do tego mam ITS i moge zaliczać indywidualnie przedmioty,wiec sporo sobie zostawiłam na potem. Teraz jestem zła,ze tych wpisów nie pilnowałam,nawet pieczątek nie mam, mam tylko z pierwszego roku.......z takim nie moge tam pójść bo wzbudzi pewnie więcej wątpliwości niż jego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam żadnego wpisu ale index biore u mnie sesja dopiero od 1 czerwca... I co z tego ze nie mam żadnego wpisu...

Może być gorzej jak bedą chcieli a nie bedziesz miała... Oni i tak dokładnie tego nie ogladają...

Zresztą niech mądrzejsi Ci poradzą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakies problemy z indeksem to wezcie zaswiadczenie ze jestescie studentami i wykaz ocen a konsulowi powiecie ze index jest w dziekanacie.

Z maila przyslanego z BTC wynika ze do tej pory 1300 osob bylo od nich na rozmowie w ambasadzie i tylko jedna (obcokrajowiec) nie dostala wizy, wiec nie ma sie wogole czym przejmowac

powodzenia

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam wczoraj w ambasadzie w warszawie. prawnie nie bylo kolejek, wszystko poszlo bez problemu. konsul pytal mi sie jako kto procowalam wczesniej ( bylam juz w US 2 razy ) i ktora prace lubilam najbardziej i dlaczego. a i czy byli tez tam jacys polacy. i to tyle. nie sprawdzal indexu nie sprawdzal legitki. jak widzialam to chyba wszyscy dostali, bylo tylko kilka osob ktormy powiedzieli ze musza jeszcze pare rzeczy sprawdzic, podzwonic i dopiero sie zdecyduja czy dadza wize czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...