Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

cieszy to co piszesz,ale sam wiesz jaki jest to stres :cry: :cry: dla zwykłego smiertelnika:p ja jak sie dzisiaj dowiedziałam ze mam rozmowe 19stego maja to poprostu zwariowałam, z jednej strony sie ciesze a z drugiej nie moge sie na niczym skupic, jutro mam zaliczenie z psychologi społecznej a ja ani me ani be poprostu oszalałam hahha :wink: jaja jakich mało!! czekanie na ta wize to przyprawi mie wrzodow na zoładku a samo pojscie do konsula to juz nie wspomne!!chyba zemdelej mu tam przed ta jego szybka haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

heja, ja bylem na rozmowie 8 maja, mialem tylko legitymacje, zaswiadczenie ze studiuje na 2 semestrze i ze mam zaliczony pierwszy semestr oraz wykaz ocen z pierwszego semestru, konsul chcial legitymacje i index, powiedzialem ze nie mam indexu bo jest u dziekana, dalem mu to co mialem i nie bylo problemow

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w Wawie. Bardzo szybko i OK.

Co studiuje, ktory rok i jaka praca. Koniec.

Aha, wzial moj indeks, otworzyl i zamknal i koniec. Nawet nie mial pojecia o tym. Jestem na drugim roku ale u mnie na uczelni nie trzeba prowadzic ideksu i mam tylko wpis na pierwszy semestr i kilka ocen. Ale on nawet sie nie domyslil ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj byłem w Krakowie.

Pytanka standartowe, poza osławionym śniadaniem :)

Jadę pierwszy raz, ale jakoś po Waszych wypowiedziach na forum dużego stresu nie było i dobrze, bo nie widziałem żeby ktoś nie dostał. A byli ludzie z różnych biur. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w W-wie. Trwało to może 2-3 minuty. Kilka krótkich pytań (jak się masz?, gdzie jedziesz?, jedziesz pierwszy raz?, co będziesz robił?, co studiujesz?, gdzie studiujesz?, mogę prosić twoją legitymację? wiec został ci jeszcze jeden rok na studiach?). Na koniec uśmiech i "życzę udanych wakacji". Jednym słowem: super! Zero stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rozmowa w tym roku trwala okolo minuty...tyle czasu zajelo zdjecie odciskow palcow, spojrzenie w indeks i pytanie gdzie jade...szybciutko i bezstresowo...z reszta robilam to juz kilka razy i zawsze nie trwalo to dluzej niz kilka minut...za to koles ktory stal przy okienku przede mna musial miec jakas specjalna sytuacje, bo konsul przetrzymal go dobre 15 minut (niestety nie wiem jak ta romowa sie dla niego skonczyla...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z konsulatu z Krk i musze przyznac ze bylo bardzo sympatycznie 8) nawet nie zorientowalem sie kiedy bylo po wszystkim.

Podszedlem do okienka w ktorym byla sympatyczna mloda pani na ktora od razu podzialal moj urok osobisty ;) i pomylila sobie z ktorej reki najpierw ma pobrac odcisk palca :lol: Przeprosila za pomylke na co ja odpowiedzialem "no problem" (po tym jakze sympatycznym incydencie od razu wiedzialem ze juz jest moja heheeheh). Rozmowa byla chyba standartowa o pracy, studiach i sporcie (a wlasciwie tylko o sporcie bo ona tez trenuje plywanie, wiec w jednej chwili znalezlismy wspolny jezyk) ;-) szkoda tylko ze nie wzialem od niej nr tel. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...