Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Bartek ja dziś mam o 12.45 spotkanie i też się boje jak cholera! Jeszcze do szkoły jade po zaświadczenie,ale już od czwartku jeżdze i te cudne kobiety nie mogą mi tego przygotować!!!! A indeks,szkoda gadać, pustki, oby nie chcieli go obejrzeć!!! Ja trzymam za Ciebie jutro kciuki Ty dziś trzymaj za mnie!

Ja mialem ogromne braki w indeksie. I ten gosc poprosil o indeks. Spojrzal na strone z wpisami na semestr i jeszcze sie spytal na ktorym roku jestem. odpowiedzialem drugi i tyle. Nawet sie nie kapnal, ze ja mam tylko wpis na pierwszy semestr. ja watpie aby ci pracownicy mieli pojecie o co chodzi w tych indeksach. Moj kolega mial podobnie to wytlumaczyl, ze na tej uczelni prowadzenie indeksu nie jest konieczne. I zero klopotu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Słuchajcie!!! ja też miałam pusty indeks, żadnego wpisu na ten semestr jak jechałam, poza tym miałam "pseudo" zaświadczenie o przełożonej obronie że musze się obronić do końca września a inni mieli że oficjalnie obrona przełożona na ten i ten dzień września więc miałam wielkiego pietra. Ale nie sprawdzili mi indeksu ani nawet legitymacji, tylko zapytał na którym jestem roku studiów - widział że kończę w tym roku. Naprawdę wyrywkowo to sprawdzają, pełno osób było przede mną i nikomu nie sprawdzili. Nie martwcie się.Powodzenia!!! Ja byłam w krakowie

P.S. A za tydzień mam obronę hehe więc trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po :):):D posżło szybko i sprawnie, bez oglądania indeksu czy legitymacji :)nie macie się co stresować, z tego co widziałam to wszędzie szło szybko (ok minuty!!) i nikomu nie zaglądali do indeksu! tak trzymać.

Pamiętaj trzymaj za mnie kciuki ja za Ciebie trzymałem i pewnie dlatego dostałaś :D :D Jutro po 13 ;)

A jakie miałaś pytanka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede trzymać!! Jutro o 13 :)

Pytanka takie miałam : co studiuje, na którym jestem roku, co chce robić po studiach i co bede robiła w Stanach...i tyle..potem "życze udanych wakacji ":D byłam u tego przystojniaczka, kobieta dziś więcej pytań zadawała, tak mi się zdaje.

powodzenia jutro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...Byłem w ambasadzie w W-wie...moje pierwsze spotkanie stresu co nie miara...W mojej sytuacji jeszcze mogło być to zrozumiałe tzn jestem na 2 roku studiów uzopełniających mgr...więc istniało jakieś prawdopodobieństwo że mogę nie dostać...dosłownie 3 pyt. gdzie lecę, co będę robił i kiedy kończę studia (odp oczywiście w pażdzierniku bo mam obronę pracy mgr :-) ) i tym sposobem po 1,5 min DOSTAŁEM :) ...

Oczywiście uśmiech przez cały czas i luz... to pomaga... życzę wszystkim powodzonka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobec tylu interesujących pytań i odpowiedzi zadam też swoje  :)  

bo jestem w sytuacji że studiuję na studiach "magisterskich uzupełniających" dwuletnich !!, skończyłem wcześniej inżynierskie 3,5 letnie, i teraz mam problem jak w prostych słowach wytłumaczyć konsulowi że jestem na takich studiach (dwuletnich)?? bo posiadam wszystkie prawa studenta przecież ale jak byk jest wszędzie że to studia 2 letnie!!  :?  

pozdro

Czyli jesteś teraz na tzw. 'post-graduate studies'.

Powodzonka! :wink:

aha czyli uzupelniające magisterskie to po prostu: post-graduate studies ??

wielkie dzięki i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna partia 30 ludzi z emako otrzymała wize.

jeśli chodzi o mnie...nie pekałem ani sekundy..żadnego stresu i jak sie okazało...postapiłem cąłkiem właściwie

wizowanie szło...hurtowo :wink:

pytania:

-co słychać?

-czy tobie dzisiajesza pogoda nie podoba sie równie co mi?

-co studiujesz?

-na którym roku?

-czy ktoś już jest w stanach?

i na koniec magiczna formułka...baw sie dobrze na wakacjach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...