Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja jadę do Wawy na rozmowe już jutro.

aggga: Czy pokazywałaś Konsulowi zaświadczenie o przełożeniu obroony na pażdziernik? Ja w sumie mam takie zaświadczenie, ale nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do Wawy na rozmowe już jutro.

aggga: Czy pokazywałaś Konsulowi zaświadczenie o przełożeniu obroony na pażdziernik? Ja w sumie mam takie zaświadczenie, ale nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrawiam.

masz takie pismo??? jak ono ma wyglądac??? mogla bys mi poslac kopie na maila?? ajatolah@o2.pl nie wiem narazie jak ukulać takie pismo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do Wawy na rozmowe już jutro.

aggga: Czy pokazywałaś Konsulowi zaświadczenie o przełożeniu obroony na pażdziernik? Ja w sumie mam takie zaświadczenie, ale nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrawiam.

miałam takie zaświadczenie ale nie prosiła o nie więc ja się z nim nie wychylałam . Zaświadczenie mam wystawione do 15 grudnia. Bedzie dobrze.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do Wawy na rozmowe już jutro.

aggga: Czy pokazywałaś Konsulowi zaświadczenie o przełożeniu obroony na pażdziernik? Ja w sumie mam takie zaświadczenie, ale nigdy nic nie wiadomo.

Pozdrawiam.

masz takie pismo??? jak ono ma wyglądac??? mogla bys mi poslac kopie na maila?? ajatolah@o2.pl nie wiem narazie jak ukulać takie pismo...

u mnie w dziekanacie jest wzor stały. niestety nieposiadam skanera wiec niemoge przesłać. wygląda ono miejwiecej tak ze jest tam moje imie nazwisko , nazwa uczelni, data rozpoczęcia i zakonczenia studiów. a na dole klauzurka ze została wyrażona zgoda na ]

" Uzyskała zgodę na przedłużenie złożenia pracy dyplomowej do 15 grudnia 2006. termin złożenia egzaminu dyplomowego- 30 dni po złożeniu pracy. żaświadczenie wydaje się na prośbę zainteresowanego"

Jak juz napisała u mnie to stały dokument i pani zmienia w komputerze tylko imię i nazwisko. Wydaje mi sie ze dziekanaty bezporblemu wydają takie pisma. pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze w tym roku wszyscy idą bezproblemowo a to cieszy :D:)

ja niestety troche sie obawiam wizyty bo jest lada dzien a babka w dziekanacie nie chce mi dac ani wyporzyczyc mojego indeksu " bo pani prodziekan nie postawila stempelka " :twisted: , mam legitke i zaswiadczenie mam nadzieje ,ze to wystarczy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja dzis bylem w Wawie i szczerze to jest spokojnie ja sie schizowalem przez 3 tyg i szczerze to na darmo :D Szybko to i sprawnie poszlo 3 pytanka i po sprawie...Nie ma sie czym przejmowac tylko "Keep smiling" i zeby cie konsul zrozumial ale angola trzeba troszke znać ;) Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ja dzis bylem w Wawie i szczerze to jest spokojnie ja sie schizowalem przez 3 tyg i szczerze to na darmo :D Szybko to i sprawnie poszlo 3 pytanka i po sprawie...Nie ma sie czym przejmowac tylko "Keep smiling" i zeby cie konsul zrozumial ale angola trzeba troszke znać ;) Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia

A o co się ciebie pytał konsul ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...