Skocz do zawartości

Czy ktoś nie dostał już wizy J1 i jak bylo w ambasadzie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej :)

jak tylko wrocisz od konsula to napisz wszytsko dokładnie jak cała procedura przebiegała i jakie były pytania!!!!!!!!!!!!a i najwazniejsze czy ktos wizy nie dostał?? ja tez mam rozmowe z konsulem ale dopiero w maju daty dokładnie jeszcze nie znam,ale stresa mam ogromnego!! :shock: :shock: czekam z niecierliwoscia na Twoja odpowiedz!! buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam wize :) Wlasnie wrocilem z ambasady w warszawie. Cala procedura trwała niecałe 10 minut, rozmowa z konsulem mniej niz minute (bylem przy stanowisku nr 1, byl tam naprawde sympatyczny koleś), tylko zekanowal mi odciski palcow, zapytal gdzie jade, gdzie bede pracowal i co studiuje no i "have a nice summer" :) powodzenia wszystkim zycze :]

z tego co widzialem to kazdy dzisiaj dostal, przynajmniej z tej grupy, w ktorej bylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wlasnie wrocilem z Ambasady w Warszawie do domu. Bylem u konsula w okinku nr 3 (mlody koles ok 25-35 lat). Mialem zadane 3 pytania:

Co studuije, gdzie bede pracowal i gdzie bede mial lot (do jakiego miasta). Oczywsicie skanowanie odciskow i "HAVE A NICE VACATION". Konslul nie chcial nawet ogladac mojego indeksu i legitymacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo !

Ja też dziś byłem w wawie w ambasadzie- jak w zeszłym roku tendencyjne 3 pytania i "have nice summer"

p.s. troche wydygałem jak mojego ziomka konsul wziął indeks i zaczął sprawdzać stemple pod lupą :)

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratulacjie chłopaki:):):):) kurcze najgorsze jest to czekanie na to spotkanie z konsulem wolałabym juz dzis isc i miec to za soba,ale z drugiej strony to sie ciesze ze mam jeszcze troche czasu bo moge sobie bardziej podszkolic pytakna jakie mieliscie!!:lol::D:D mam jeszcze kilka pytan i jak mozecie to odpowiedzcie na nie:D :

1.czy u kosula trzeba mowic płynnym angielskim??(czy mozna kaleczyc:P- chodzi mo tu o kwestie gramatyczna)

2.jak sie nie zrozumie pytania to mozna poprosic o powtorzenie:| ??- gorzej jak sie wogole nie zrozumie to co wtedy aaaaaaaaa :oops: :oops:

3.czy konsul moze zaskoczyc jakims dziwnym pytaniem (jestem przygotowana juz na wiekszosc pytan tendencyjnych ale i na to "co jadłam na sniadanie" tez:P ) czy raczej pytania sa standardowe!!

jejku stresa mam bo zal by było jakby kasiorka wpłacona przepadła a pozatym kto by nie chciał zobaczyc tych stanow w całej okazałosci:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - dziewczyna po ktorej byłem -mowiła { sorry laska } strasznie - normalnie tragedia było słychać ze jedzie z pamięci

2- ja w zeszłym roku prosiłem co chwila o powtorzenie bo poprostu go nie słyszałem - byłem po imprezce i jeszcze miałem szum w uszach :wink:

jak nie zrozumiesz to albo powie po polsku albo inaczej ułoży pytanie

3-może zaskoczyć cię zawsze hehehe - wiesz ale jak maja do odbębnienia tyle osób to nie będą się bawić - to są też luddzie , ktorzy sie męczą :)

uszy do gory - spokojnie przez to przeskoczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy z nich to tez czlowiek :) Nawet amerykanin moze nie zrozumiec co powie innych amerykanin - wiec tymbardziej ty :) Staraj sie mowic po ang, ale jak ci nie pojdzie to mozecie ostatecznie zejsc na polski. Jak czegos nie zrozumeisz, to powienien cie nakierowac lub po polskiemu powiedziec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...