Skocz do zawartości

cofniecie z lotniska


shultz

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie problem, otóz bylem wczesniej w stanach przez 2 lata mimo ze mialem wize tylko na pol roku. mimo tego jakims cudem udalo mi sie dostac po powrocie wize i to na 10 lat.mialem farta. szczescie skonczylo sie na lotnisku,gdy zapytali mnie ktory raz lece do USA odpowiedzialem ze 3i. sprawdzili mnie w komputerze i cofneli tuz przed wejsciem na poklad. powiedzieli mi ze moja wiza jest niewazna ale nic nie wbili mi w paszport. no i stad moje pytanie, moze ktos z Was sie orientuje czy mogli mi uniewaznic wize, czy moze tak po prostu tylko tak powiedzieli i moge probowac jeszcze raz leciec. bardzo prosze o odpowiedz thx bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze dostal ktos wize w paszporcie nie oznacza ze nabiera ona "mocy wizowej" ;) jest ona poniekad promesą wizową. Dopiero na lotnisku w Stanach,wizę podbijają i staje sie ona wazna. bez podbicia,wiza jest niewazna,ale co do ponownego wjazdu na tej samej wizie-nie mam pojecia,ale na pewno w komputerze imigracyjnym dane o cofnieciu na pewno będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...