Skocz do zawartości

przyszly wyniki z harrahsow...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zaczepny? lol sorry, it wasn't ment to be :D o pozycjach? chyba zartujesz. dowiemy sie na miejscu. i nie wmawiaj mi prosze ze emakopol nie zawinil. jak sie zapisywalam mowili ze decyduje kolejnosc zgloszen wiec szybko szybko bo inni pojada do tahoe. potem byla spiewka ze na pewno do tahoe pojade ale nie wiadomo na jaka pozycje. jeszcze pozniej na targach inna gadka - wyszlo na to ze jade do laughlin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczepny post??? skadze znowu, skoror spelnilo sie wszystkie tzw kryteria typu wczesne zgloszenie sie na tahoe, do tego wlada sie w angielskim w stopniu conajmniej advanced bo w koncu ma sie tego BA i robi sie MA i na dodatek rozmowa z pracodawca vide szrajner wypada bardzo dobrze a tu nagle zonk.... co ja mam sobie myslec skoro laduje w laughlin. Gdybym wiedzial ze wyjazd do tahoe zalezy od tego czy sie tam bylo badz od ewidentnedo WIDZI.FUCKING.MISIE to bym sie NIE zapisywal. nie wiem czyja tu ojest wina ale napewno nie moja, zrobilem wszystko zeby pojechac do LT i zonk. po prostu. Laughlin nie jest zle jesli chodzi o mozliwosci pracy ale klimat jest awful, 45 st dziennie, czuje sie okropnie wystawiony do wiatru but i guess that`s life, no use crying over the spilt milk. yep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie ze Emakopol nie mial nic do gadania, w tym wypadku.

I niech sie nikt nie dziwi ze kasyna preferuja osoby ktoe juz tam byly, juz tam pracowaly. Bo one wiedza co i jak, z miejsca wpadaja w wir pracy, nie trzeba ich tyle szkolic co nowych. Takie jest myslenie amerykanow i go nie zmienimy,ani my, ani nawet caly Emakopol.

A ze ktos ma dobry angielski to tylko pogratulowac, a i pozazdrosci moge certyfikatow. Jeszcze sie okaze ze bedziesz lepiej mowil po angielsku niz twoj supervisor z Azji... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wmawiam, tymbardziej znowu! po prostu staram sie dosc trzezwo analizowac sytuacje i szukac prawdziwego zrodla porblemu.

Ani BTC, ani Emakopol nie maja zasadniczego wplywu na to gdzie pojedziesz, bo decyduja o tym amerykanie, to oni sobie w jakis sposob dobieraja pracownikow, bo to oni ich zatrudniaja i oni im beda placic za ich prace, nie zaden Emakopol, czy cokolwiek innego.

Gdyby polskie biura byly tak fair i mowily ze od nich to praktyczne nic nie zalezy( co jest de facto prawda) to ile osob by sie zgodzilo z nimi pojechac?

Polskie biura ktore zajmuja sie obsluga programow moga mowic ze zalatwia Ci nwet gwiazdke z nieba, ale czy to oznacza ze to zrobia? chyba nie. Trzeba z duza doza rezerwy podchodzic do tego co oni obiecuja.

Tego uczy doswiadczenie w tej materi.

Moge jedynie wspolczuc ze nie jedziesz tam gdzie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...