Skocz do zawartości

przyszly wyniki z harrahsow...


Rekomendowane odpowiedzi

btw. jak jestem na forum ponad rok to na emakopol wylano tyle żali, że aż się dziwie, że ktoś jeszcze z nimi jeździ

Po prostu sprzedaja nadzieje. Dopoki jest na to popyt zawsze beda mieli chetnych. Druga sprawa jest taka ze czasami im sie uda i taki 1 zadowolony klient robi duzo szumu jak to bylo swietnie --> i ustawiaja sie kolejni chetni na cud. Prawda jest taka ze dobrych pozycji jest ze 10% reszta to tak jak wszedzie indziej.

Zycze szczescia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W zeszłym roku byłam na Wschodzie i teraz chcę zobaczyć Zachód, a Reno dlatego, że jest tam więcej kasyn niż w LT i większe pole manewru.

A dlaczego kasyna-bo to "raj" jak się dobrze trafi. Liczę na szczęście

:D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. jak jestem na forum ponad rok to na emakopol wylano tyle żali, że aż się dziwie, że ktoś jeszcze z nimi jeździ

Po prostu sprzedaja nadzieje. Dopoki jest na to popyt zawsze beda mieli chetnych. Druga sprawa jest taka ze czasami im sie uda i taki 1 zadowolony klient robi duzo szumu jak to bylo swietnie --> i ustawiaja sie kolejni chetni na cud. Prawda jest taka ze dobrych pozycji jest ze 10% reszta to tak jak wszedzie indziej.

Zycze szczescia.

co do emakopolu to jest tak to już zauważył Hitler im większe kłamstwo się wymyśli tym ludziom łatwiej w nie uwierzyć a , że w dodatku wielu polaków jest pazernych perspektywa zarabiana 20$/h przycmiewa rozsądek ( bo może jest zbyt dobrze by było prawidziwe??) ludzie się nad tym nie zastanawiają a co do opini to raczej bywa tak , że nie zadowolony klient zniechęci 10 potęcjalnych klientów a jeden zadowolony zachęci 1 osobę,

sam jade do kasyn do LV bo byłem tylko na east coast i chciałbym zobaczyć west bo ponoć wszysko jest tam ciekawsze kultura bardziej różnorodna i ogolnie więcej luzu panującego , no zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do emakopolu to jest tak to już zauważył Hitler im większe kłamstwo się wymyśli tym ludziom łatwiej w nie uwierzyć a , że w dodatku wielu polaków jest pazernych perspektywa zarabiana 20$/h przycmiewa rozsądek ( bo może jest zbyt dobrze by było prawidziwe??) ludzie się nad tym nie zastanawiają a co do opini to raczej bywa tak , że nie zadowolony klient zniechęci 10 potęcjalnych klientów a jeden zadowolony zachęci 1 osobę,

DOKLADNIE!

tissaya

Czemu Reno?

Moze to ten pustynny klimat? :wink: Poprostu bardziej mi sie podoba niz na wschodzie:) a i ogolnie w prace w kasynach czesto sa naprawde fajne :D ja w Harrahsie w Reno ostatecznie pracowalem w biurze...no a pojechalem na housekeeping;)

W Chicago bylem,pracowalem i pojade juz tylko jako turysta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wlasnie sobie to policzylam i wyszlo na to ze przez niekompetencje i klamstwa emakopolu stracilam ok. 700 zl ( a dokladnie $210 ) bo tyle kosztuje bilet american airlines z LA do reno ktorego nigdy nie wykorzystam. ( ha ha ) poniewaz jade do laughlin, a nie do tahoe, jak zapewnial mnie ema kiedy sie zapisywalam. " zapisz sie wczesniej to NA PEWNO pojedziesz do tahoe - kto pierwszy ten lepszy.... jezyk to podstawa, mowisz dobrze wiec nie bedzie problemow" - to slowa pan z ema. I co? i [beeep] ( posypane czekolada.. he he) nie chcialam przeplacac za posrednictwo w zakupie biletow przez ema...ale i tak ze mnie zdrali i tak. Isn't it ironic? lol

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...