Skocz do zawartości

przyszly wyniki z harrahsow...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja się dostałam do Reno :D i moja współlokatorka też ;)

A o tym, że do LT brali tylko tych, którzy tam pracowali to sciema, bo mam znajomych, którzy się dostali, a nigdy w USA nie byli.

Pzdr

PS. Ja w zeszłym roku miałam jechać do Foxa, a wylądowałam gdzie ingdziej i chyba na moje szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ galleon

słuchaj stary...była krótka piłka...zapisz sie wcześniej to cytuje: "na bank jedziesz do tahoe"

i co? kur** byłem zapisany jednym z pierwszych na samym początku grudnia, zależało mi na Tahoe bo bym miał tam teraz bez ory...znajomi siedza tam już dwa lata pracują, kumpel nawet jest tam kierownikiem czegoś tam w jednym z KASYN !!!!!! wiec drugą robote miałem już zaklepaną, tak samo jak mieszkanie i reszte...

specjalnie wypytywałem sie, czy jesteście mi to w stanie zagwarantować tahoe...odpowiedź JESTEŚMY

a teraz wielki ch**...i co teraz??

na szczęscie pozycje jaką mi dali jestem w stanie zdzierżyć, miejscowośc też..ale wszystko co zaplanowałem od grudnia, listopada poszło sie [beeep]ać i co??

znowu zaczynam motki...wszystko od zera...a byłem już ustawiony, że lepiej nikt by nie miał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem do zobaczenia w Reno, a kiedy lecice?

Niestety późno :cry: 16.06.

Myślisz, że jest szansa na jakąś ciekawą pozycję, albo ewentualnie 2 prace w innym kasynie?? Na jakie pozycje w ogóle moga liczyć dziewczyny?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ zyzieki i inni wyrolowani

Obiecanki Emakopolu to czcze przechwalki i marketing, coz niczego innego odobiscie bym sie po nich nie spodziewal.

Przeciez to jest prosta sprawa ze o konkretnym i ostatecznym mmiejscu pracy decyduje PRACODAWCA a nie posrednik!

BTW Skoro masz kumpla w LT to czemu sobie nie pojechales na job huntera?

@fifi

Nie powinno byc zadnego wiekszego problemu.

See U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził przestać narzekać na emakopol, chociaż rozumiem że was ustawili na szaro, też bym pewnie był wkurzony i pomyśleć jak można to załatwić żebyś jednak pracował tam gdzie jest twój kumpel, a raczej da się to zrobić tylko trzeba dobrze zagadać, zresztą z tego co piszesz nie powienieneś mieć z tym problemu bo masz angielski na wysokim poziomie

btw. jak jestem na forum ponad rok to na emakopol wylano tyle żali, że aż się dziwie, że ktoś jeszcze z nimi jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...