Skocz do zawartości

kosmetyki/ciuchy w usa


kokosik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wrangler, levis,adidas-zdecydowanie tansze. ja kupowalam buty adidasa za $16, dzinsy wranglera za $14 (TJ Max) . reserved to polska marka- w Stanach jej niz znają:D orsay podobnie.

jest duzo innych fajnych ciuchów i marek jak moj ulubony np. Old Navy albo JC Penny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli chodzi o marki takie jak np. o wrangler, levis czy adidas, bebe, reserved, orsay itd. rowniez sa tansze? oczywiscie nie szukajac w sklepach w NYC. pozdrawiam

no no reserved to w stana wyłącznie dla VIP'ow są;D cichy i perfumy są tańsze o ile kupuje się w outletach z tym że outlety to miejsca gdzie się zżuca rzeczy które nie sprzedały się w normalnych sklepach albo z poprzedniej kolekcji ale ich poprzednia kolekcja to u nas kolekcja za dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubrania sa o wiele tańsze a w szczególności w MN ponieważ tam niema podatku na ciuchy. Jeśli chodzi o ubrania z outlet niekoniecznie musza być to końcówki ja kupiłam sweterek który był w tej samej kolekcji w orginalnym sklepie:) chyba że mi się trafiło........jest dużo fajnych ciuszków i sklepów chociaż ja się rozczarowałam jeśli chodzi o buty raczej dla siebie nic nie znalazłam. Tylko w sklepie Pumy ale cena 80$ to dość wysoka (chociaż i tak się skusiłam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubrania sa o wiele tańsze a w szczególności w MN ponieważ tam niema podatku na ciuchy. Jeśli chodzi o ubrania z outlet niekoniecznie musza być to końcówki ja kupiłam sweterek który był w tej samej kolekcji w orginalnym sklepie:) chyba że mi się trafiło........jest dużo fajnych ciuszków i sklepów chociaż ja się rozczarowałam jeśli chodzi o buty raczej dla siebie nic nie znalazłam. Tylko w sklepie Pumy ale cena 80$ to dość wysoka (chociaż i tak się skusiłam)

w NH tez nie ma podatków od sprzedazy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa podatków w New Jersey?

I czy opłaca się kupwać ciuchy w małych miejscowościach wypoczynkowych czy raczej w dużych miastach, z tym że nie w centrum tylko w jakiś normalnych (cenowo) sklepach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z opodakowaniem w NJ, ale.. w miasteczkach turystycznych nie warto kupowac- przepłaca się strasznie (się nacięłam raz :/ )

w duzych miastach tez nie. najlpiej kupowac w outletach,zlokalizowanych czesto poza miastem, na przedmiesciach,lub tez gdzies.. w p***u :-)

najlepiej pytac miejscowych gdzie jezdza na zakupy.

ja tak wlasnie przypadkeim dowiedzials sie o takim centrum handlowo-outletowym w North Conway, NH. (polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W małych miejscowościach turystycznych opłaca sie jak najbardziej kupować ale pod jednym warunkiem: tylko i wyłącznie pod koniec sezonu. Wtedy są naprawde niesamowite przeceny i wyprzedaże. Ja sie tez naciełam bo chciałam zrobić zakupy tuz przed wyjazdem, kierujac się myślą- przeciez po sezonie już chyba nie podniosą cen. To byl błąd, bo przegapiłam okazję na naprawde nieziemsko tanie zakupy pod koniec sierpnia.

A outlety zawsze są jak raj na ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...