Skocz do zawartości

kosmetyki/ciuchy w usa


kokosik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wie moze ktos gdzie sa outlety w new jersey? i czy sa takie sklepy na przedmiesciach NY? jesli tak to mozecie podac mniej wiecej gdzie sa zlokalizowane.

no i mam pytanko czy takie sklepy sa duze - ale to pytanie czyso wynika z ciekawosci:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReReserved to marka polska, więc nie sądzę, aby była w Stanach... :D

Orsay'a nigdy nie spotkałem, ale może dlatego, że jestem facetem ;)

Generalnie markowe ubrania są o połowe tańsze (np. 501ki Levi's to koszt 35-40$). Sęk w tym, że jak w Polsce mamy wybór naprawde fajnych spodni, to w Stanach, przynajmniej 2 lata temu, byli pod tym względem naprawdę konserwatywni (zacofani?). Wranglery były tylko w paru krojach (w kilku sklepach się z tym spotkałem) i to nieciekawych. Jedynie Levi's nadążał...

Z marek niedostępnych i nieznanych w Polsce, a dość ekskluzywnych (i droższych choćby od takiego Levi'sa) polecam osobiścię firmę Nautica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t-shitry, koszule, bluzy itp w Old navy, Gap, Guess, Timberland wszystko marki których w Polsce nie ma albo rzadko się spotyka a robią świetne rzeczy... obkupiłem się niesamowicie, bardzo niskie ceny, spodnie tylko jedne kupiłem bo nie podabają mi się ich kroje, z butami też było ciężko w sumie to tylko jakieś pumy, addidasy albo diesle były fajne tylko że drogie(tzn w porównaniu z Polską 2 razy tańsze),perfumy 2 razy tańsze więc też się opłaca kupować, podsumowując bierz z Polski tylko to co niezbędne reszte kupisz tam i wrócisz z pełnymi torbami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abercrombie & Fitsch....dałbym sie pociąć za te ciuchy, no a za american eagle dałbym rękę

american eagle popieram:)

Wazne aby tak bardzo nie przeliczać cen na złotówki, np perfum bo przeciez w Polsce nikt nie płaci 8$/h czyli jakieś 24zł. Na wysprzedaży kupisz za 8$ niezłą podkoszulkę np. nike a u nas za godzinę pracy co kupimy........hm może kilo bananów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z marek ktore polecam :

Old Navy

GAP

American Eagel

Aeropostale

H&M

Anna Klein

Fossil tam kupisz tanie zegarki, ktore u nas sa po okolo 300-400zl

Banana Republic- nieco drozsze

Bardzo tanie ciuchy kupisz w TJmax lub Marshall, JC Penny

i tysiace innych, ale mysle ze te ktore podalam sa w miare ok cenowo i mozna duzo tanich ciuchow kupic.

Zycze szalonych zakupow:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...