Skocz do zawartości

kosmetyki/ciuchy w usa


kokosik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak gdzie indziej, ale np. w Primmie panowala niepisana zasada, ze pracownik sklepu ( oczywiscie mowa tu o Polakach) robil innym uczestnika W&T zakupy na siebie.Jako ze "employee discount" to z reguly 50-70% ceny byly wrecz smieszne.

Zegarek Fossila od 18$

Koszulki Old Navy od 3$ itd...

Z fajnych marek,ktrore u nas kosztuja duzo warto wymienic jescze :

Calvina Klein'a

Ralph Lauren 'a

polecam rozejrzec sie czy w outlecienie pracuja rodacy.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżdże od 3 lat do miejscowości turystycznej ,gdzie pod koniec sierpnia zaczynają sie mega obniżki w sklepach.W Polsce za takie ciuchy jak Nike, Puma ,Reebok, G-Unit zapłacić trzeba minimum dwa razy więcej. I tak np. kupiłem buty Reeboka za 25 $, a w moim mieściejak wróciłem do Polski te buty kosztowały 320 zł :!: :!: :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"employee discount" to z reguly 50-70% ceny byly wrecz smieszne.

to mnie pocieszyłeś, bo tam gdzie będę pracował też będę miał takie zniżki w całym kompleksie :lol: Jeszcze poczekam na te słynne wyprzedaże pod koniec sierpnia i może być nieciekawie z torbami na lotnisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa podatków w New Jersey?

I czy opłaca się kupwać ciuchy w małych miejscowościach wypoczynkowych czy raczej w dużych miastach, z tym że nie w centrum tylko w jakiś normalnych (cenowo) sklepach?

Jak jestes w NJ to odwiedz outlet w Tannersville, Pa (15 minut od granicy), zjazd 299 z I-80. Nie placisz podatku od ubran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie moze ktos gdzie sa outlety w new jersey? i czy sa takie sklepy na przedmiesciach NY? jesli tak to mozecie podac mniej wiecej gdzie sa zlokalizowane.  

no i mam pytanko czy takie sklepy sa duze - ale to pytanie czyso wynika z ciekawosci:)  

pozdrawiam

http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=5280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...