Skocz do zawartości

wiza turystyczna bez zaproszenia


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowa i mam takie pytanie...w usa mam wujka który wysłał mi zaproszenie które jednak nie dotarło bo coś się z nim stało (tak powiedziano na poczcie dla mnie i dla wujka)...jakie mam sanse dostania wizy bez zaproszenia oraz jakie dokumenty będę mi potrzebne, które mogą mi się przydać w okazaniu dla konsula...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Ja mialem papiery o zarobkach rodziców i zaproszenie (papiery dobre bo zarobki dobre) i podszedlem do okienka dalem ds-y dostalem na twarz 2 pytania: do kogo jade? i czy jestem studentem i ktorego roku? dziekuje i tyle zaproszenie nie jest widac potrzebne aczkolwiek napewno moze zwiac dylemat konsula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktow:

Czy mozna wpisac w dsie dane osoby, ktora formalnie nas nie zaprosila /jako sponsora/. Czy wtedy zaproszenie jest juz wymagane - jak oczywiscie konsul poprosi o nie.

Jezeli tak, to smialo wal namiary na rodzinke, napisz nr. telefonu i niech dzwonia :). Wujek ewentualnie potwierdzi i powie ze zaproszenie wsiaklo i bedzie.....witaj ameryko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...