Skocz do zawartości

Sky Is The Limit


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No wałaśnie. NIe wiem czy dobrze zrozumiałem na targach pracy że te seminaria miały być w kilku miastach polski a nie tylko w Warszawie? W sumie koszt mi wychodzi dość wysoki, 75zł za materaiały i salę + dojazd+ zakwaterowanie. Prawie 300zł. Dlatego pytam czy warto na to jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobre :D nie mam pytań YTP zawsze ma debeściarskie pomysły, najbardziej podoba mi się to

W YTP nie tylko mamy najlepsze oferty pracy w USA (kasyna, restauracje, hotele, pola golfowe, etc), ale także wspaniały system osiągania sukcesu, który tylko w tym roku w specjalnym wydaniu dla naszych studentów.

chyba bym się wstydził na ich miejscu za wypisywania takich głupot :oops: ale może lepiej skończmy bo znowu zacznie się kolejny wątek z cyklu jakie to YTP jest be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 75 zł za sale i materiały to rzeczywiście jest przesada. Jezeli na to spotkanie przyjdzie 250 osób to oni mają z tego prawie 19 tys zł. Ile może kosztować sala, 1000zł za dzień max a taka broszurka ile, z 10 może 20 zł? Wiec wychodzi że za salę 2 tys + za materiały 5 tys. To jest dopiero 7 tys. To trochę brakuje do 19 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...