Skocz do zawartości

Sky Is The Limit


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

HeHeheh ale nas wykrecili z tym seminarium. Nie dość że przełożyli na listopad to jecze podrożało. Ciekawe czy ludzie którzy teraz wpłacili odzyskają pieniądze? Poza tym trzeba zapłacić do 10.10 a w tym czasie dużo ludzi będzie jeszcze w USA i nie będzie miłało możliwości wpłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wysylam mejla (po raz kolejny) z wlasnym komentarzem apropo tego co robia, nawet jesli (w co naprawde nie wierze) kilkaset osob wolalo w listopadzie to co z przeszlo dwoma tysiacami pozostalych? idea tego seminarium przecie byla zeby nas przygotowac psychicznie do wyjazdu, jak szukac pracy itd to przeciez powinno byc przed wyjazdem (jak sam "pan" michal obiecal i zapowiadal)

o cenie juz nie wspomne bo to rece opadaja

proponuje zaslac ich mejlami z pretensjami/prosbami coby np jedno zrobili w maju, drugie w listopadzie, moze zareaguja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze zle to ujalem, opowiadal jak szukac pracy, potrafic sie sprzedac, jak do tego podchodzic itd - to mialo byc na seminarium

Miło, że Państwo zwracają uwagę na prośby kilkuset uczestników, ale co z pozostałą (chciałbym zauważyć, że wciąż większością) częścią uczestników, którzy pragnęliby mieć seminarium przed wyjazdem do USA, zgodnie z zapowiedziami pana Michała. Myślę, że zorganizowanie seminariów w dwóch datach: maj i listopad, ukazałoby jak wiele osób zostało pokrzywdzonych Państwa decyzją. Chciałbym także spytać o cenę naszego "darmowego" seminarium, która wzrosła już do 79zł, co z uczestnikami którzy zapłacili 75 zł, możliwością rezygnacji i zwrotu wpłaconych pieniędzy?

wlasnie dostalem mejla z odp:

Witam Serdecznie,

Ciesze sie, ze moge osobiscie odpowiedziec akurat na pana list.

Jezeli ktos wplacil 75 PLN to cena dla niego pozostaje 75 PLN. Jezeli chce pan zrezygonowac, to zwracamy w ciagu jednego dnia wszystkie pieniadze. Wystarczy krotki mail.

Dostalismy mala liczbe rezerwacji na maj i setki pytan o listopad (setki a nie tysiace, bo nie wszyscy pytaja :-))

Dlatego zdecydowalismy o przelozeniu. Jestem przekonany, ze bedzie pan zadowolony uczestnictwem w Seminarium w listopadzie.

Pozdrawiam,

Michal Koltys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jak ktoś krzyczy ze daje Wam coś wartego 3500zł za darmo to juz nalezy wietrzyc podstęp. Wspolczuje ludziom kt zdecydowali sie na ta firme bo przekonalo ich to seminarium. Ale widac ze to dziala. A co do przelozenia na listopad to standardowe postepowanie "łajtipi". Tak samo bylo z orientation meeting w poszczegolnych miastach. Najpierw informacje w mailach kiedy bedzie i co na nich bedzie, pozniej przesuniecie terminu i w koncu... wersja audio na stronce (jednostronny monolog niczym nie odbiegajacy od pompatycznych prezentacji agitacyjnych pod tytulem "Moj program to mercedes a inne to trabanty"- to byl cytat :) ). Takze nie zdziwcie sie kiedy w listopadzie okaze sie ze z przyczyn osobistych seminarium nie odbedzie sie, ale za to bedziecie mieli upust przy kolejnym zapisaniu na program :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky is the limit, te treningi, kojarzy mi się to z posterami motywującymi które wiszą w większości biur w stanach. Zawsze mnie rozbraja naiwność tych obrazków, czysta Dilbertoza.

Polecam ten, jakoś mi pasuje do sytuacji części studentów w usa.

Kto nie zrozumiał pewnie powinien sie wybrać na ten Sky trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...