Skocz do zawartości

Sky Is The Limit


Rekomendowane odpowiedzi

mam prosbe Fiendix nie utozsamiaj mnie z zadna nikita !!

poza tym zauwaza 1 tendencje na tym forum, licza sie tylko negatywne opinie a ty jestes tego prowodyrem. nie wiem ile ci placa za osmieszanie tej czy tamtej firmy ale jesli ja bym byla na twoim miejscu pozwolilabym ludziom na wyrazanie swojej opinii !! jesli ktos pyta o wrazenia z tego seminariujm to czemu nie dajesz mu szans ich opisac tylko bezczelnie krytykujesz !!

chyba ktos pomylil sie dajac tobie te funkcje. na twoim miejscu powinna byc osoba bezstronna. przykro mi w imieniu osob ktore maja swoje zdanie a tym nie pozwlasz go wypowiedziec !!

nie zamierzam nikomu, przede wszytskim Tobie, udowadniac ze nie jestem zwiazana z ytp a jedynie osoba ktora chce z nimi wyjechac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Myslisz ze jestes anonimowa przez net i nie jestem w tego w stanie sprawdzic.. :roll:

1) Jeszcze raz zalozysz nowego nicka i dostaniesz bana.

2) Jeszcze raz bedziesz agitowala na rzecz YTP tez dostaniesz bana.

3) Jeszcze raz wypowiesz sie w tym watku dostaniesz bana.

Chyba wyrazilem sie jasno... Jak masz sprawe do mnie to pisz przez opcje "prywatna wiadomosc".

Tak gwoli scislosci - jesli chodzi o bezstronnosc - to tak staram sie byc i jak najmniej wypowiadac na temat firm. Jednak jesli tak na chama firma agituje oraz dostaje mase maili z prosba o pomoc od "oszukanych" klientow to niestety czuje sie zobowiazany zeby ostrzec/pomoc. Jest duzo dobrych firm na rynku i duzo osob ktore o nich pisza pozytywnie (jakos tam nie widac moich postow) - i jesli na chama nie naganiaja nie widze powodu aby ingerowac, kazdy ma prawo wyrazac swoja opinie. Czyzbym np tutaj pisal ze chyba YTP nie jest winne :lol:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?showtopic=5607 niemozliwe.. :roll:

Jedz z kim chcesz mnie to nie obchodzi - Twoja kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO prosze, jaki z ciebie dobry czlowiek !!

wcale nie agituje tej firmy, ale widze ze na tym forum nie liczy sie czyjesz zdanie, tylko takie ktore ciagnie wasz watek!!

a moze napiszesz o guliwerze i akcjach z ograbianiem ludzi pracujacych z pieniedzy przez Pana D??

MOze napiszesz o CCusa u ktorych masz koszta ukryte??

Tak, jestes bezstronny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie agituje tej firmy, ale widze ze na tym forum nie liczy sie czyjesz zdanie, tylko takie ktore ciagnie wasz watek!!

a moze napiszesz o guliwerze i akcjach z ograbianiem ludzi pracujacych z pieniedzy przez Pana D??

MOze napiszesz o CCusa u ktorych masz koszta ukryte??

Mnie nie obchodzi ten watek. Nie ja go reanimowalem. Nic mi nie wiadomo na temat guliwera i CCusa. Jak cos wiesz to moglas (ale niestety musialas tu spostowac wiec musialem Ci przyznac bana) napisac o tym w watkach dotyczacych tych firm, zeby przestrzec klientow. Oczywiscie przy takich kwestiach zawsze prosze o konkrety. Teraz to bedzie wygladalo ze YTP prowadzi zly PR przeciw guliwerowi i CCusa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tu po raz ostatni!

Postanowilam dokonac ostatniego wpisu, zeby wyrazic swoj poglad na temat dzialnosci forum USA.info.pl

Po pierwsze zostalam na nim obrazona przez "moderatora - Fiendix". Ktos dociekliwy, kto uwaznie przeczyta wszystkie nasze wpisy dojdzie do wniosku, iz na tym forum tak naprawde nie mozna sie wypowiadac, bowiem istnieje cenzura i wydaje sie ze pan F. prowadzi jawna propagande - nie bede juz pisala przeciwko komu lub za kim, bo to jasno wynika z jego wpisow. Osoba inteligentna szybko dojdzie do takiego wniosku.

Forum to wydaje sie byc "sterowane" - co jest bardzo przykre. Nie zamierzam nikomu udowadniac kim jestem, bowiem chodzi tutaj o wolnosc wypowiedzi - a to chyba powinna byc podstawa dzialnosci kazdego forum.

Pan F. obrazil mnie publicznie i chyba jest po prostu tchorzem, bo jak tylko cos pojawia sie nie po jego mysli, szybko zaklada bana. Ciekawe ile banow dziennie jest w stanie zalozyc? Ciekawe tez ile osobnik ten ma lat, bo osoba o przecietnym umysle w wieku powyzej 18 lat, zachowuje sie bardziej kulturalnie i fair play.

Ja natomiast nikogo nie chce obrazac. Chcialam dokonac ostatniego wpisu - mam nadzieje, ze "inni - zupelnie niezalezni" zobacza, jak forum dziala. A jesli nawet nie forum, to jeden czlowiek.

Panie F. prosze zalozyc mi kolejnego bana - z mila checia, bowiem to jest moj ostatni wpis.

Pozdrawiam wszystkich niezaleznych, szanujacych wolnosc slowa - Patii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) bo jak tylko cos pojawia sie nie po jego mysli, szybko zaklada bana. Ciekawe ile banow dziennie jest w stanie zalozyc?  

wlasciwie to jest moj pierwszy ban :shock: (nie liczac ze 3 razy zalozylem go na ta sama osobe). W sumie na forum jest mniej niz 6 ? osob ktore dostalo bana.. nie liczac roboty ktore zakladaja nicki i spamuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, że się tak wtrącam ale chciałbym przypomnieć że jest to wątek o darmowo-płatnym :oops: seminarium YTP. Jest to już któraś z kolei strona, i jak do tej pory to praktycznie niczego się o tym seminarium nie dowiedziałem. Prosiłbym kogoś kto na nim był o opisanie jak to wyglądało. A swoją drogą, w tym momencie wracają mi wspomnienia jak chodziłem do biura YTP pytać się o to jak wyglądają targi pracy i nigdy nie mogłem uzyskać jakiejś normalnej odpowiedzi :roll:, najbardziej opisowa odpowiedź brzmiała: "wyglądają fajnie" :shock:. Jest to bardzo w stylu tejże firmy. Może chociaż ci naganiacze z YTP by się tu wypowiedzieli jak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorkendtrawel ma racje, piszmy tylko juz o tym seminarium bo reszta tu jest nie potrzebna

PS Co do YTP moge sprobowac odpowiedziec na niektóre pytania, gdyż pracuje dla nich.

Nie mam zamiaru nikogo naganiac na program YTP, aczkolwiek obecnie ich oferta jest bardzo konkurencyjna i warta przeanalizowania... natomiast sciemy nie wciskam bo nie zalezy mi na tym by kogos oszukac... zalezy na kasie, ktorą mialbym zdobyc za zwerbowane osoby ale nie drogą kantowania... jak będę chcial to wyjazde do ojca do anglii i mi zalatwi dobrą prace.

Pracuje w tej branzy bo mnie to pasjonuje i chce zobaczyc USA z pracy wlasnej a nie dostac kase na wyjazd od kogos (czytajcie rodzicow), ale robie to uczciwie i nikomu bajek nie opowiadam... sam jade bo chce przezyc wielką przygode...choc wiem ze będzie ciezko..ale jak i cale moje zycie...ale z doswiadczenia wiem ze by cos osiagnąc trzeba sie strasznie namęczyc.

YTP wybralem bo mialem kilka osobistych powodow które mogę zdradzic ale tylko na privie to 1 , a 2 jak napisalem wczesniej mają bardzo dobrą oferte co bylo dla mnie wazne pod wzgledem proponowania tego programu kolegom i osobom ktorych pierwszy raz na oczy widze i mysle ze to dosyc wazne... choc stanowczo spuznione bo juz portfel nabili.

Przykro mi ze tyle osob sie nameczylo z tym... ale wiem ze nie tylko z YTP, ale tez z innymi biurami tak bylo.

I tak jak wszyscy w tym temacie czekam na kogos kto byl na SKY IN THE LIMIT i to opisze...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jest jak dla mnie podejrzane. Dlaczego nikt nie pisze o seminarium. Osobiście mam kilka teorii:

1. Zgłosiło się za mało uczestników i seminarium w ogóle się nie odbyło.

2. Seminarium się odbyło, ale było tak beznadziejne, że teraz jego uczestnicy wstydzą się przyznać :oops:.

3. Seminarium się odbyło, trwało wiele godzin tylko niewiadomo o czym właściwie było :roll:. Coś na wzór wskazówek pana Michała dla uczestników (pamiętacie te 3 nagrania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...