Skocz do zawartości

Sky Is The Limit


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ludziska, sama chce wyjechac wiec sie mocno interesuje firma ytp a temat seminarium tez mnie interesowal i wciaz interesuje.

Widze ze po kilku stronach negatywnych opinii, przeciwnicy nabrali wody w usta bo sie okazalo ze seminarium uwienczone zostalo owacja na stojaco ( to wiem od uczestnika seminarium).

Po prostu uwielbiam krytyke ktora ma swoje korzenie w niewiedzy.

Ktos ma jeszcze jakies zarzuty i pretensje?? Po seminarium to chyba nie !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no halo wszystkim, jakas dziwna sprawa z tym sky is the limit, bo w koncu nikt sie nie wypowiedzial kto byl. powiem tak, ze kiedys pracowalam w handlu i wiem, ze ludzie tylko lubia narzekac, koloryzowac i zawsze krytykowac, bo to zawsze lepsze. szkoada ze nasz narod ma juz taka dziwna nature.......ja wlasnie zaczelam studia i bede jechac akurat z ytp, moja kolezanka byla i zalatwia mi teraz oferte. Wrocila zadowolona. zatem ja sie wypowiem jak wroce co do samego programu. Aaa i tez byla na sky i wrocila zachwycona. Mowi ze ma teraz energii na nastepne pare miesiecy....chyba cos w tym jest. Pojde za rok, pozdro. Powodzenia zycze wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu nasuwa mi się taka myśl: A nie mówiłem? Jak pisałem o tym że ludzie na tym forum są powiązani z biurami to mało was krew nie zalała. A teraz sami widzicie. Tyle tylko, że większość takich osób jest bardziej subtelna w naciąganiu i nie pisze o tym jak krowie na rowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...