Skocz do zawartości

Rozmowy z USA czy tak mozna


hokus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wymyśliłem taką kombinację rozmow telefonicznych z USA do Polski i pytanie czy tak mozna

1- Zalozyc w skype np na 3 miesiace numer tel w Chicago

2- Zabrac z Polski telefon 3 zakresowy bez simlocka

3- Kupic w stanach jesli to mozlwe pre-paida

4- Dzwonic z komorki na na numer ze strefy numeracyjnej Chicago w skype i pytanie jakie sa oplaty dzwoniac z komorki na numer stacjonarny w Chicago(skype)

5- Dzwonic ze stacjonarnego w Chicago na numer skype i czy tutaj sa jakies opłaty bo gdzies wyczytalem ze rozmowy w tej samej strefie w chicago sa bezplatne ewentualnie czy prawda jest ze oplata za rozmowe do Polski z tel stacjonarnego to 2 centy

Proszę o komentarz lub podpowiedz jak tanio dzwonic z komorki, zdrapki ze spozywczaka juz znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O matko, i po co taka kombinacja :)

VoipDiscount

www.voipdiscount.com - na stacjonarne w Polsce dzwonisz ZA DARMO, bez ograniczen!! Na komorki oczywiscie placisz tyle ile dany operator bierze za polaczenie ze swoja siecia. Jesli chcesz wykupic jakies kredtyty, to jest taniej niz w skype. Z polski dzwonisz na stacjonarne w USA tez za darmo (niestety ograniczenie tylko do minuty rozmowy :) ale to wystarczy, by ktos do Ciebie zadwonil i powiedzial, zebys siadl do komputera.

Aha, numery, nawet lokalne wykrecamy z pelnym kierynkowym (+1... USA, +48... Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, problem polega na tym, że trzeba mieć internet, a właśnie orientujecie sie ile kosztuje internet w stanach. Ma ktoś może z was cennik ?

cennik internetu? :)

<irony mode>

Podam cennik internetu w USA, ja Ty mi podasz cennik warzyw w Polsce :)

</irony mode>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki, ściągnełam sobie właśnie ten program, do którego linka podałeś i zadzwoniłam na próbę do babci. Oczywiście z Polski do Polski :) I po minucie mnie rozłączyło. Ciekawa jestem czy z USA do Polski rzeczywiście jest bez ograniczeń... No i mam nadzieję, że jakość połączenia jest lepsza, bo teraz słabo było słychać i opóźnienia dość spore były. Już lepiej mi się gada na Skype ze znajomymi, którzy są po drugiej strony kuli ziemskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki, ściągnełam sobie właśnie ten program, do którego linka podałeś i zadzwoniłam na próbę do babci. Oczywiście z Polski do Polski :) I po minucie mnie rozłączyło. Ciekawa jestem czy z USA do Polski rzeczywiście jest bez ograniczeń... No i mam nadzieję, że jakość połączenia jest lepsza, bo teraz słabo było słychać i opóźnienia dość spore były. Już lepiej mi się gada na Skype ze znajomymi, którzy są po drugiej strony kuli ziemskiej :lol:

Z USA do Polski jest bez ograniczen. Ja probowlame na 3 stacjonarne w Rzeszowie i szlo bez problemu. Z Polski jest ograniczenie do 1 minuty (jak widac nawet z Polski do Polski).

Co do opoznien i jakosci to niestety jest gorsza niz skype :) probowalem dzwonic z kompa na telefon, ktory stoi obok niego i mialem po 2-3 sekundy opoznienia, tak samo jest przy miedzynarodowych.

Ale zawsze to jakas alternatywa i konklurencja dla skype. Dobre jest to, ze nieraz ktos ma mnie lapac na skype z Polski a ja nie musze czekac przy kompie. Rodzina dzwoni na telefon i wtedy przesiadamy sie na skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja kombinuje zeby zalozyc sobie konto na rozmowy np w konnekcie lub tlenie, wykupic sobie ten nr, doladowal w polsce za kilkadziesiat zl, i potem logowac sie w usa na moje konto i tak dzwonic do domu.. tylko mnie ciekawi ile bede wtedy placil, czy jako rozmowa miedzynarodowa, czy krajowa /w koncu nr tel w konnekcie bedzie polski, a watpie zeby program odroznial czy sie lofuje w usa czy w polsce, wszedzie jest ten sam internet :) chyba ze jakos rozpoznaje po ip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki, ściągnełam sobie właśnie ten program, do którego linka podałeś i zadzwoniłam na próbę do babci. Oczywiście z Polski do Polski :) I po minucie mnie rozłączyło. Ciekawa jestem czy z USA do Polski rzeczywiście jest bez ograniczeń... No i mam nadzieję, że jakość połączenia jest lepsza, bo teraz słabo było słychać i opóźnienia dość spore były. Już lepiej mi się gada na Skype ze znajomymi, którzy są po drugiej strony kuli ziemskiej :)

Limit jest jak nie masz wplaconcyh rzadnych pieniedzy. Najmniej mozna doladowac 10euro + ewentualny VAT, jesli jestes z Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...