Skocz do zawartości

Rozmowy z USA czy tak mozna


hokus

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja kombinuje zeby zalozyc sobie konto na rozmowy np w konnekcie lub tlenie, wykupic sobie ten nr, doladowal w polsce za kilkadziesiat zl, i potem logowac sie w usa na moje konto i tak dzwonic do domu.. tylko mnie ciekawi ile bede wtedy placil, czy jako rozmowa miedzynarodowa, czy krajowa /w koncu nr tel w konnekcie bedzie polski, a watpie zeby program odroznial czy sie lofuje w usa czy w polsce, wszedzie jest ten sam internet :) chyba ze jakos rozpoznaje po ip :)

dobrze kombinujesz. oplata bedzie jak lokalalna, ale po co w ogole cos placic??

mozna wykupic konto w voipdiscount.com lub internetcalls.com. Wplacasz 10euro, dostajesz nr stacjonarny z Polski i mozesz zadzwonic do Polski bez limitu (po 3h rozlacza automatycznie i trzeba znow krecic nr). Do ciebie na nr tez mozna dzwonic. Do Usa krecic mozna bez limitu tez. Co do opoznien - ja nie mam zadnych, ale dlatego, ze mam moze szybkie lacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie do konca chyba sie zrozumielismy wyjasnie dokladniej

1 Dostep do internetu jest w Polsce

2 W USA niestety nie zawsze i dlatego szukam taniego dzwonienia do Polski wiem ze są karty ale moze ta propozycja tez nie bylaby najgorsza i zapytam sie jeszcze raz czy w stanach sa pre paidy

A ja wymyslilem sobie to tak kupuje numer skype w chicago i jesli prawda jest ze rozmowy lokalne sa w Chicago darmowe to bez dostepu do internetu siedze i krece na ten numer a rodzinka w polsce przy kompie odbiera to polaczenie i o to mi chodzilo a bc moze tez rozmowy z komorki przy jakims planie taryfowym pozwola dzwonic niby lokalnie free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od prawie miesiaca uzywam www.internetcalls.com , ktory jest jest starszym bratem voipdiscount i nalezy do rodziny voipstunt i voipbuster.

po zasileniu konta 10 EUro rozmowy sa za darmo do pl i usa i innych wybranych krajow choc niekiedy pojawia komunikat ze przekoczono limit i kasuje mnie 0.005Euro czyli taniej niz skype (0.02) a wydaje mi sie ze jaoksc rozmow jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skype or karta International Phone Card 1 cent za minute, 500 minut za 5$. Dzwonie w weekendy przez komore, T Mobile mam za free od pt wieczora cala sobote i niedziele (pomijam ze po 9pm kazdego dnia tez), Takze chodze sobie po mallach, kawkach itp i konwersuje z PL. Wygoda za tanioche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKI

pisales o tym programiku. wlasnie go sciagnolem i nie iwem za bardzo jak z niego korzystac. ty pewnie juz wiesz i gadales nie raz , wiec licze na twoja pomoc

pozdro

Po sciagnieciu przy pierwszym uruchomieniu program poprosi o stworzenieu profilu. Czyli podajesz jakies tam swoje dane, prawdziwe lub nie i sie rejestrujesz.

Za kazdym nastepnym razem program loguje Cie juz automatycznie. Okno programu ma kilka zakladek: start, contacts, dial, itp. tam mozesz sprawdzac ostatnie rozmowy, dopisywac kontakty itp.

Do tego by po prostu zadzwonic masz na dole okienka programu pole do wpisania numeru a obok niego 2 ikonki ze sluchawkami, do laczenia i rozlaczania. Wiec wpisujesz przyklado: +1 973 340 0430 (moj stary numer w usa, juz nieaktualny) i wciskasz connect. to tyle - dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Loki, sciagnelam sobie ten program i dzwonilam przed chwila z USA do Polski na stacjonarny, rozmawialam chyba ponad 1h, polaczenie super!!!!Lepsze niz przez telefon! Tyle, ze napisali mi, ze juz wykorzystalam swoj darmowy czaqs i teraz musze cos wplacic. Powiedz mi prosze czy jesli wplace to 10 euro to na jak dlugo to wystarcza, jesli bede dzwonila tylko na stacjonarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez polecam voipdiscount, korzystam z takiego dzwonienia mniej wiecej od poczatku roku (wczesniej voipstunt). po doladowaniu jest ok 120 dni na wykorzystanie 10E. jesli dzwoni sie tylko na stacjonarne to caly czas te 10E jest na koncie, wiec czasem trzeba podzwonic np na polskie komorki zeby co nieco z konta zeszlo. nie ma limitow w ilosci rozmow, tylko pojedyncza rozmowa nie moze przekroczyc 1 godziny.

jesli komus szkoda od razu tyle ladowac to na allegro mozna kupic kody (takie z sms premium 9+vat) do doladowania skype. jeden kod kosztuje ok 2 zl i pozwala na 53 min rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...