Skocz do zawartości

OPT-malzenstwo-pozwolenie na prace


weronika1608

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Od lipca zaczynam rok OPT.

Juz znalazlam prace.

Razem z moim narzeczonym (US citizen) planujemy malzenstwo.

Moje pytanie: czy fakt, ze wyjde za maz i bede sie starac o GC i pozwolenie na prace w trakcie trwania OPT trace prawo do legalnej pracy w US w ramach OPT.

czy lepiej zenic sie pod koniec OPT, czy tez moge pracowac na OPT i czekac na interview-GC.

Z gory dziekuje za rzetelna odpowiedz, jesli juz ktos zadawal to pytanie prosze mnie odeslac do link'u

Wera

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Od lipca zaczynam rok OPT.  

Juz znalazlam prace.  

Razem z moim narzeczonym (US citizen) planujemy malzenstwo.  

Moje pytanie: czy fakt, ze wyjde za maz i bede sie starac o GC i pozwolenie na prace w trakcie trwania OPT trace prawo do legalnej pracy w US w ramach OPT.  

czy lepiej zenic sie pod koniec OPT, czy tez moge pracowac na OPT i czekac na interview-GC.

Z gory dziekuje za rzetelna odpowiedz, jesli juz ktos zadawal to pytanie prosze mnie odeslac do link'u

Wera

pozdr

OPT bedzie wazny caly czas. Nie tracisz zadnego prawa. OPT dostalas za skonczone studia lub w trakcie studiow. W miedzy czasie czekasz na interview. Jak uzyskasz w trakcie OPT zielona karte, to twoj EAD przestaje byc wazne i pracujesz na GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...