Skocz do zawartości

Kilogramy :)


ketrab

Twoja sytuacja "masowa" po powrocie z USA :)  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Schudlem/am
      14
    • Przytylem/am
      17
    • Bez zmian
      10


Rekomendowane odpowiedzi

sory-ale to typowe polskie przeliczanie. czyli tak- najlepiej chcielibyscie zarabiac min $12/h i wydawac na jedzenie mniej niz $2(bo oczywiscie kto da wiecej niz 2 zl za chleb,albo za kg owoców! a 50 centow to juz jest majątek na wydanie.) za jedzenie na dzien, no nie? moze w ogole fajnie by bylo w ogole nie placic za nic ,tylko zarabiac??

nie dziwie sie ze niektorym Polakom odbija bedąc gdziekolwiek zagranicą myśląc i kalkulując wszystko na złotówki za kazdym razem gdy mają kupić gume do żucia czy owoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
no wiec policz sobie stosunek zarobkow do wydatkow w Stanach i w Polsce po Twoich przelicznikach. Ciekawe gdzie zycie wyjdzie Cie tansz- w Polsce czy w Stanach.

w temacie mowa o jedzeniu a ty zaczynasz skakać po wszyskim na około może o cenie ropy zaraz napiszez?

zreszta nikogo do przeliczania nie namawiam osobiscie przez pierwsze tygodnie przeliczałem mimowoli ale puźniej już nie bo niepotrzbnie tylko nerwy się traci (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wali jakies przeliczanie i to, ze jak cos mi sie bedzie wydawalo drogie, to mam patrzec, ze tam sa wyzsze zarobki. Jade tam, bo chce zarobic i napewno bede szukal jak najnizszych cen i wszystkie wygorowane ceny beda mnie odstraszac. Jakby mnie nie interesowalo, co ile tam bedzie kosztowac, to siedzialbym w domu na utrzymaniu rodzicow zamiast rwac sie do roboty za ocean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zarcia w USA sa rozne - w NY za dokladnie takie samo jedzenie placilem ponad 2 razy wiecej niz w stanie VA. Wiele zalezy od miejsca ...

Wyjezdzajac do USA wazylem 82 kg, po powrocie 72 kg.

Praca ratownika - ale nie w parku rozrywki.

Siedzenie na [beeep]e, malo ruchu, brak fizycznej pracy - ale nieregularne jedzenie bez prawdziwych obiadow i z szybkimi sniadaniami, kolacje solidne, czasem doprawiane fast foodem - tuz przed snem.

Nie ma reguly, chociaz dziewczyny przewaznie tyja :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...