Skocz do zawartości

Kilogramy :)


ketrab

Twoja sytuacja "masowa" po powrocie z USA :)  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Schudlem/am
      14
    • Przytylem/am
      17
    • Bez zmian
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko :) Jak wygladala sytuacja waszej wagi po powrocie ze Stanow ? :( Przytyliscie, schudliscie? Niby ludzie mowia ze przytyli wyjezdzajac tam, bo zarcie tluste, ale tak sobie mysle, ze jakby jesc normalne ich zarcie ze sklepu to chyba mozna tego uniknac? Poza tym jadac do roboty pracuje sie caly czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to prawda dziewczyny chyba wiecej tyja ale to zalezy - ja przed wyjazdem wazyłam 50 - normalana moja waga a po powrocie ponad 60kg!!!!nie obzreałam sie wcale - ale bardzo w sumie nieregularnie jadłam przez prace

ale po powrcie w niedługim czasie udało mi sie zrzucic 10kg hehe

a z pozostałych ludzi, któzy ze mna przyjechal - pracowali - to prawie wszyscy przytli - ale to zalezy wszystko jak jaka masz budowe, przemiane itp - jak długo jestes w Usa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda dziewczyny chyba wiecej tyja ale to zalezy - ja przed wyjazdem wazyłam 50 - normalana moja waga a po powrocie ponad 60kg!!!!nie obzreałam sie wcale - ale bardzo w sumie nieregularnie jadłam przez prace

ale po powrcie w niedługim czasie udało mi sie zrzucic 10kg hehe

a z pozostałych ludzi, któzy ze mna przyjechal - pracowali - to prawie wszyscy przytli - ale to zalezy wszystko jak jaka masz budowe, przemiane itp - jak długo jestes w Usa :)

hehehe ja przed wyjazdem wazylam 55 a po powrocie 61. ale moja wina bo moj najlepszy kumpel byl kucharzem i za bardzo dbal o to czy nie jestem glodna, wiec dowozil mi sniadanka, lunche i obiadki. normalnie tyle nie jadam wiec organizm byl przepelniony. to bylo tycie na zyczenie :(:(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...