Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jak będzie tak jak w zeszłym roku to polecimy po jakieś 1000zł każdy. Myślę że jak będą mieć znowu drogie bilety to w przyszłym roku będą mieć dużo mniej klientów bo ile raz można ludzi tak wykręcać na kasę. Zresztą ze "sky is the limit" też ładnie pojechali. Niby jest za darmo a jednak ładną kaskę na nas przytną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie ide na sky is the limit. słysząłam, ze to lipa. Co do biletu to wiem, z narazie mam zarezerwowany i wiem jaki (sama dokładnie o niego poprosiłam). Kosztuje mnie to na stronie lufthansa ok 3000 - zobaczymy ile mi sypnie YTP. Też czekam na rozmowe z konsulem. Narazie nie mam do YTP specjalnych zarzutów. Ale z tym 1000zł nadwyżki to nie ejst przesada? ja słyszałam że trzeba płacic średnio 400-500 zł więcej. W BTC zresztą też ostro kosza na biletach. Biuro które ma tanie bilety to Almatur. Z własną oferta pracy jechałabym od nich, ale ich oferty w większości są w parkach rozrywki...dla mnie nie bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie ytp jest ok.. chociaz tak na prawde,,, ziom,,, ta rezerwacja biletow co jest w twoim profilu na stronie ytp to lipa. bo to tylko jest na pismie... tak naprawde oni ci nie rezerwuja biletów ...to tylko napisane ze masz rezerwacje... to jest wstepne.. bilety ci zarezerwuja (tak na prawde) dopiero jak dostaniesz wize, czyli po wizycie w konsulacie.....

skad wiem to wszystko???

a stad ze przyciskałem jedna dziewczyne w biurze na ul dobrej :) nie powiem ktora konkretnie.. i mi wyspiewała..

ale mysle ze w tym rokui nie powinno byc problemow..tzn mam taka nadzieje skrytą:(:D

pozdro wszyscy z ytp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów z czym? Problemów z biletem? Podejrzewam że będzie jak w zeszłym roku czyli drogi jak biabli. Nie licząc nawet ceny biletu to YTP jest jednym z droższych biur. Oferty pracy też był marne i słabo płatne co stwierdziła nawet jedna osoba z tego biura po targach. A w sumie właśnie te oferty i zarobki mnie przyciągneły do tego biura ale jak sie potem okazało zarobki jakie były na stronie nie miały w większości potwierdzenia w ofertach pracy.Zresztą ama organizacja targów też nie była najlepsza. Do tego jeszcze mógłbym dodać pewne niejasności np: w moim biurze powiedziano mi że w cenę programu jest wliczona opłata wizowa (pytałem się dwa razy, moja dziewczyna tez to słyszała) a drugie co mi sie nie podoba to że Sky is the limit nie jest jednak za darmo (kłamstwo bo nawet teraz pisza że jest "darmowe").

Nie twierdze że YTP jest złym biurem i generalnie mógłbym ich polecić ale jeszcze parę spraw powinni wyprostwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...