Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
MI ZA BILET DO WASHINGTON D.C. NA DZIEN 26 CZERWCA W YTP ZASPIEWALI 3540ZŁ!! RADZCIE COŚ...

:roll: super po prostu! Ja też lecę do Waszyngtonu przez nasze kochane biuro i widząc tę Twoją kwotę to się przeraziłem. Ja lecę miesiąc wcześniej, to może trochę będą chociaż tańsze. I czemu oni kuźwa wybierają tę drogą Lufthansę????

A powiedzcie mi jedno: jak oni się mogą tłumaczyc, że tak duż musimy zapłacic za bilet (już z tymi ich prowizjami) skoro cena jest taka a nie inna na internecie tego biletu? Bo ja tego nie kumam. Na bilecie kwota np. 2600, a oni mi mówią, że ja mam za taki bilet zapłacic 3000? Ejże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu oni kuźwa wybierają tę drogą Lufthansę????  

A powiedzcie mi jedno: jak oni się mogą tłumaczyc, że tak duż musimy zapłacic za bilet (już z tymi ich prowizjami) skoro cena jest taka a nie inna na internecie tego biletu? Bo ja tego nie kumam. Na bilecie kwota np. 2600, a oni mi mówią, że ja mam za taki bilet zapłacic 3000? Ejże!

drogą lufthanse ?? no może nie sa najtańsi ale bez przesady, bardzo chętnie bym z nimi leciał, co i tak nie zmienia faktu, że cena biletu to jest albo widzimisie biura, a raczej perfidne działanie ?? a jak się będą tłumaczyć jak zwykle, zwykły standardowy kit[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu oni kuźwa wybierają tę drogą Lufthansę????  

A powiedzcie mi jedno: jak oni się mogą tłumaczyc, że tak duż musimy zapłacic za bilet (już z tymi ich prowizjami) skoro cena jest taka a nie inna na internecie tego biletu? Bo ja tego nie kumam. Na bilecie kwota np. 2600, a oni mi mówią, że ja mam za taki bilet zapłacic 3000? Ejże!

drogą lufthanse ?? no może nie sa najtańsi ale bez przesady, bardzo chętnie bym z nimi leciał, co i tak nie zmienia faktu, że cena biletu to jest albo widzimisie biura, a raczej perfidne działanie ?? a jak się będą tłumaczyć jak zwykle, zwykły standardowy kit[/b]

No, ale mnie chodzi o to, czy oni do tej ceny samego biletu jeszcze coś doliczają, czy po prostu na wyszukiwaniu już tych drogich połączeń zarabiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodza pogloski ze ytp zaklepuje masowo setki biletow bardzo wczesnie (i tanio), a pozniej je tylko "rozdaje" pokazujac jakie to one przeciez drogie sa...

zaintrygowala mnie wypowiedz Pistol na rownoleglym watku:

Przeczytałem całą umowe i nie ma nic o wynagrodzeniu za zakup biletu. Jest natomias tklauzula " uczestnik zobowiązuje sie do zakupu bileltu lotniczego w cenie i na zasadach określonych przez agenta"

Jest to klauzula niedozwolona. Można sobie sprawdzić na stronie Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodza pogloski ze ytp zaklepuje masowo setki biletow bardzo wczesnie (i tanio), a pozniej je tylko "rozdaje" pokazujac jakie to one przeciez drogie sa...

zaintrygowala mnie wypowiedz Pistol na rownoleglym watku:

Przeczytałem całą umowe i nie ma nic o wynagrodzeniu za zakup biletu. Jest natomias tklauzula " uczestnik zobowiązuje sie do zakupu bileltu lotniczego w cenie i na zasadach określonych przez agenta"

Jest to klauzula niedozwolona. Można sobie sprawdzić na stronie Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Faktycznie - godne przemyślenia w przypadku, gdyby coś się "rzucali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...