Skocz do zawartości

Bilety YTP


Rekomendowane odpowiedzi

Ello mi YTP w tym roku przycielo na bilceie tylko 70 zł tez sie zdziwiłem ale to dobrze.Ogólnie to płace za bilet nie całe 3000zł Lufthansa.Lądowanie na JFK NY...i to juz za 2 tyg :)

no to moje gratulacje ze tak "tanio" kupiłeś bilet :) , jesli uważasz ze przycieli tylko 70 zł to az jestem ciekawa jaką masz oferte pracy może za 5$ i tez uważasz ze to niezła oferta???

do NY mozna spokojnie kupić bilet za 1800-2000 ( ja kupiłam 5 miesięczny za 1900 i to bez zniżek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hmmm:/ Cene biletu sprawdzalem na Lufthansie i naprawde to maja drogie bilety okolo 2800 zł tylko ze YTP mi ten bilet zamówiło nie dawno a nie z wyprzedzeniem wiec dlatego nie ma zniżek pewno...A co do oferty pracy za 5$/h to bym na pewno na tym forum ie siedzial bo by mi sie nie opłacał lot za Ocean. Mam oferte pracy gdzie jest 10$/h :] Plus mam nadzieje znajde druga robote :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm:/ Cene biletu sprawdzalem na Lufthansie i naprawde to maja drogie bilety okolo 2800 zł tylko ze YTP mi ten bilet zamówiło nie dawno a nie z wyprzedzeniem wiec dlatego nie ma zniżek pewno...:roll:

chodziło mi o zniżki studenckie, bo jak masz skonczone 25 lat to raczej nawet karta ISCC ci nie pomoże. Ja jednak wychodze z założenia że warto kupić samemu bilety. Napewno taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...