Skocz do zawartości

Czy ważna jest ilość bagażu który masz ze sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Nie zabieram zbyt duzo ciuchów do USA i własnie mam dylemat czy sie nie przyczepia na lotnisku ze mam mały bagaż.Po co mam zabierać ze soba jakies 2 torby biore jedna torbe i tyle.Poprostu chce sobie ciuchy kupic w Stanach...Pomóżcie! Moze lepej wziąść wieicej ubran zeby nie bylo problemów przy odprawie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlaczego urzędnik miałby się ciebie czepiać? Po pierwsze bierzesz mało rzeczy więc raczej nie zamierzasz zostać tu na stałe, a po drugie jedziesz do USA i zostawiasz tam pieniądze a nie wywozisz ich ze sobą - wspierasz lokalny rynek, po trzecie nie wieziesz też nic na handel po dumpingowych cenach... Sorry, ale mały bagaż moim zdaniem jest raczej atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja... jak chyba kazda baba :)... mam straszny problem z iloscia rzeczy, bo wydaje mi sie, ze wszystko bedzie mi potrzebne  :)  

Czy ktos moze mi powiedziec jaka jest dopuszczalna waga bagazu jaki ze soba zabieramy??

2x23kg - ale spokojnie sie zmiescisz, ja mialam ten sam problem i sie balam ze moje walizki beda za ciezkie i bede miec problemy z tego powodu ale na lotnisku okazalo sie ze obie razem mialy 23kg. :wink: +bagaz podreczny 5kg

podobno po przekroczeniu wagi bagazu 23kg ale nie przekraczajac 32kg placi sie dodoatkowo 25$ ( tak wyczytalam na stronie lufthansy)

ale moja rada dla cytrynki : nie bierz za duzo rzeczy bo tam sobie napewno cos kupisz i bedziesz miec problem aby to wszystko zapakowac na powrot. zostaw sobie troche luzu bo moze byc ciezko. ja w zeszlym roku musialam troche wyrzucic aby wszystko pomiescic ;);):)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...