Skocz do zawartości

Czy ważna jest ilość bagażu który masz ze sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, musi to być walizka. Po 9/11 nie wpuszczają na teren USA toreb podróżnych ze względu na zagrożenie terrorystyczne.

nieprawda. mozna miec torbe. nie musi to byc wcale walizka. zawsze jest zalecana ze wzgledu na to ze latwiej sie z nia poruszac, ze wzgledu na kolka. ale nie ma wymogu ze musi to byc walizka. w zeszlym roku pare moich znajomych mialo torby i bylo ok.

pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

torby pdróżne sa chyba pojemniejsze od walizek, zawsze można porządnie wypchać, tak, że w jedną torbę zmieszczą się rzeczy na dwie :))) A jeżeli chodzi o 2x23 kg to nie wyobrażam sobie co trzeba by spakować do tej torby żeby tyle ważyła... Chyba kamienie na pamiątkię :) Przecież przy powrocie zabiera się głównie ciuchy które zajmują kupę miejsca a ważą niewiele. Ewentualne ciężkie rzeczy można rozłożyć do dwóch torb/walizek/plecaków i myślę że z limitem nie będzie problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torby pdróżne sa chyba pojemniejsze od walizek, zawsze można porządnie wypchać, tak, że w jedną torbę zmieszczą się rzeczy na dwie :))) A jeżeli chodzi o 2x23 kg to nie wyobrażam sobie co trzeba by spakować do tej torby żeby tyle ważyła... Chyba kamienie na pamiątkię :) Przecież przy powrocie zabiera się głównie ciuchy które zajmują kupę miejsca a ważą niewiele. Ewentualne ciężkie rzeczy można rozłożyć do dwóch torb/walizek/plecaków i myślę że z limitem nie będzie problemów...

no to jeszcze się zdziwisz. Uważam , ze 23kg to naprawdę mało na ciuchy, Ja jadę na 5 miesięcy a tam gdzie bede w zeszłym roku we wrześniu widziałąm szron a w lato jest ponad 30 stopni. niema sensu zabierać dwóch walizek lepiej później kupić druga walizkę (przykład z zycia wzięty).Zgadzam sie , ze niewarto dużo zabierać bo ciuchy sa tanie i napewno każdy sie obkupi.

Jestem zdecydowanie za walizką, niejest wcale ławo podróżować z torbą bez kułek i raczki do trzymania. Mosicie wiedzieć ze często lotniska nie sa wcale małe tak jak w W-wie. trzeba się z nich wydostać a nastepnie dostać się do miejsca pracy. Powodzenia dla tych któży beda dzwigać w torbach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, musi to być walizka. Po 9/11 nie wpuszczają na teren USA toreb podróżnych ze względu na zagrożenie terrorystyczne.

nie wprowadza ludzi w błąd jak nie masz pojecia o temacie to sie lepiej nie wypowiadaj! Ja osobiscie byłem 2 lata pod rzad z dwiema torbami i nie było żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pomyliliście forum . I jak co roku im bliżej wyjazdów do stanów tym bardziej nerwowa atmosfera na forum. A po co?? Wyluzujcie trochę i przestańcie sie wyzywać i tu własnie widać jacy polacy są mili, uprzejmi i pomocni.

Pozdrawiam wszystkich zyczliwych ludzi na forum któzy pomagają innym i udzielają wskazówek jak sobie poradzić w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...