Skocz do zawartości

Czy ważna jest ilość bagażu który masz ze sobą


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czeslaw ja bez wiekszego komentarza zostawie te twoje texty. Poziom 6-latka... Jesli jakies pytanie wydaje ci sie idiotyczne - poprostu na nie nie odpowiadaj zamiast wprowadzac ludzi w blad ! Takimi textami powiniene zainteresowac sie moderator forum, gdyz kilka osob ci uwierzylo. Jesli chodzi o USA , to nie zdziwiloby mnie juz nic, wiec wole sie spytac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie niezle wyjda Ci co uwierzyli w to, ze nie mozna toreb brac ze soba

przynajmniej nie beda musieli ich dzwigac ze soba

zawsze jakis plus sie znajdzie

hehe czesiek pewnie chcial dobrze, tylko bal sie tak wprost powiedziec, ze torby beda za ciezke, to posluzyl sie fortelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo bagazu do usa nie ma sensu brac wszystko mozna kupic na miejscu

gorzej z powrotem do polski

jak wracalem to mialem za ciezka walizke jedyne 42kg ale przymkneli oko na to na JFK

doczepili sie w warszawie jak lecialem do poznania i jedyne 90zl doplaty przy czym za bilet placilem 110zl :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową wadą walizki na kółkach jest jej waga, sama walizka wazy około 5 kg, oczywiscie zależy to od wielkości.

Ja zabieram walizke z Polski, spokojnie sie zmieszcze, a w na powrót dokupuje tanią torbe podróżną, mocuje taśmą do walizki, i wszystko jedzie na kółeczkach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową wadą walizki na kółkach jest jej waga, sama walizka wazy około 5 kg, oczywiscie zależy to od wielkości.

Ja zabieram walizke z Polski, spokojnie sie zmieszcze, a w na powrót dokupuje tanią torbe podróżną, mocuje taśmą do walizki, i wszystko jedzie na kółeczkach  8)

Ale za to duża zaletą są właśnie te kółka :) . Z tą taśmą dobry pomysł, widać że polak potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w zeszłym roku przy wylocie miałam plecak turystyczny (ważył 10,5 kg) i plecak podręczny-6kg. Tę opcję polecam - bardzo wygodne, a na plecach nie czuje sie ciężaru. Wracałam mając ten sam plecak ważący 29,5 kg, walizkę kupioną w USA-31 kg i plecak podręczny-nie wiem ile, ale na pewno więcej niż 6kg.

Wniosek-do USA nie zabiera się rzeczy, stamtąd się przywozi :)

Ja w tym roku biorę same stare rzeczy, które od razu pójda do kosza-jedne jeansy, jakąś bluzę, z 3 T-shirty, krótkie spodnie, 2 pary butów i amen. Resztę i tak się kupi na miejscu, a po co dźwigać :) [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Mam pytanko czy te 2 x 23 kg obowiazyje tylko w Lufthansie czy rowniez w innych liniach.

Troszke malo 46kg :? nie wiecie co przezywa czlowiek jak kaza wam przepakowac bagaze na lotnisku a tu nie ma w co i gdzie. ja chce 2 x 32, nie ma to jak mania zakupow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy te 2 x 23 kg obowiazyje tylko w Lufthansie czy rowniez w innych liniach.

Troszke malo 46kg  :? nie wiecie co przezywa czlowiek jak kaza wam przepakowac bagaze na lotnisku a tu nie ma w co i gdzie. ja chce 2 x 32, nie ma to jak mania zakupow :D

Niedawno pisali, że jeszcze w British Airways jest 2x32, ale i tam ma się to wkrótce zmienić...

edit: sprawdziłem teraz na stronie BA. Nic się jeszcze nie zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...