Skocz do zawartości

pytanie pilne!!!!


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

jestem studenkta 1 roku studiow uzupelniajacych lece do NY 27 czerwca a bilet powrotny mam wykupiony na 28 pazdziernika a na zaproszeniu mam napisane ze lece na miesiac i we wniosku do konsulatu tez podalam ze 1 miesiac czy moge miec jakies problemy z celnikiem w usa?????help!!!!!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzi te daty to ma wszelkie prawa żeby się mocno zdziwić... nikt nie lubi jak się robi z niego głupka... w konsulacie możesz powiedzieć że jeszcze biletu nie kupiłaś, ale na granicy już będzie nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga my chyba na GG rozmawialismy prawda :(

Wiec sprawa jest taka ze to co powiesz dla konsula nie ma znaczenia mozesz powiedziec ze na tydzien jedzieszz :D a na lotnisku i tak dopiero dostaniesz wize i to na 99,9999% na pol roczny pobyt czyli maksymalny.... zadnych problemow nikt ci nie bedzie sprawail na lotnisku nie ma tego co powiedzialas w ambasadzie :) a bilet dwa wyjscia maksymalnie na 5 miesiecy z mozliwoscia przebookowania lub otwarty czyli bez daty powrotu to moje rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilet dwa wyjscia maksymalnie na 5 miesiecy z mozliwoscia przebookowania lub otwarty czyli bez daty powrotu to moje rady....

Nie spotkałem się nigdy z biletem lotniczym otwartym, czyli w dwie strony bez daty powrotu. Ale może ja o czymś nie wiem... :roll:

Przy kupnie biletu trzeba patrzyć na ile jest on ważny i czy istnieje możliwość przebookowania za dodatkową opłatą. Zazwyczaj, jeśli są to bilety bez promocji, są one ważne 6 miesięcy (przy taryfie studenckiej) lub 1 rok od daty wylotu. Wtedy na miejscu za dodatkową opłatą (zazwyczaj równowartość 385zł.) można zmienić datę wylotu do czasu kiedy ów bilet jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak o czyms nie wiesz....

O czym nie wiem? Udowodnij.

Bilet w dwie strony "open" czyli bez daty powrotu?

Proszę, zarezerwuj mi taki bilet (oczywiście w klasie ekonomicznej, za normalne pieniądze) - czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...